20:30 2019 Birželio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1207
 • RUB71.7360
  Lietuvos ministras pirmininkas Saulius Skvernelis

  Lietuvos premjeras atskleidė rinkėjams neigiamus faktus apie save

  © Photo: facebook / Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Lietuvos prezidento rinkimai 2019 (255)
  69 0 0

  Lietuvos Vyriausybės vadovas papasakojo, kokie papeikimai ir nuobaudos jam buvo skirti, kol jis dar nebuvo ministras pirmininkas

  VILNIUS, kovo 25 — Sputnik. Lietuvos ministras pirmininkas Saulius Skvernelis atskleidė rinkėjams keletą neigiamų faktų apie save. Apie tai jis parašė savo Facebook paskyroje.

  "Matyt, atėjo metas prisipažinti. Besimokydamas mokykloje esu gavęs pastabą. Skambėjo taip: nevykdo mokyklos ir klasės vadovo reikalavimų. Dar esu gavęs padėką, kuri, atsižvelgus į šiandienos kontekstą, turbūt irgi turėtų būti prilyginama pastabai ar kažkam baisesniam — už "sąžiningą darbą kolūkyje"", — rašo Skvernelis.

  Pasak premjero, mokykloje jis daugiau pastabų negavo, nors priduria, kad gavo tarnybinę nuobaudą, kai jis pradėjo dirbti Trakų kelių policijos pareigūnu.

  "1999 metais man buvo skirtas griežtas papeikimas. <...> "...komisaras inspektorius Skvernelis buvo patrauktas drausminėn atsakomybėn už daugumą jam inkriminuojamų pažeidimų nepagrįstai ir neteisėtai, tai yra nesant jo kaltės. Generalinis inspektorius nurodė skirti švelnesnę nuobaudą. Taip ir buvo padaryta. Griežtas papeikimas virto... pastaba. Praėjus pusmečiui ir ji buvo panaikinta", — parašė premjeras.

  Pasakodamas apie savo nusižengimą, Skvernelis pridūrė, kad po 20 dienų jis buvo paaukštintas tarnyboje. Taip pat premjeras pasidalino tuo, kad per tarnybą policijoje buvau 28 kartus apdovanotas ir skatintas.

  Ministras pirmininkas nusprendė atskleisti šiuos faktus, nes sužinojo, kad tam tikra Lietuvos žiniasklaida ketina paskelbti medžiagą apie jo tarnybinę nuobaudą, kai jis buvo inspektorius. Skvernelio teigimu, tokios publikacijos "turi mažai ką bendro su žurnalistika".

  Ministras pirmininkas dalyvauja Lietuvos prezidento rinkimuose, kurie vyks gegužės 12 dieną. Rinkimų programos ribose premjeras paskelbė, kad reikia kovoti su korupcija šalyje, skatinti žmonių ir gyventojų gerovės augimą ir stiprinti nacionalinį saugumą. Užsienio politikoje jis pabrėžė strateginės partnerystės palaikymą, kad užtikrintų Lietuvos nacionalinius interesus.

  Skvernelio rinkimų štabui vadovauja Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Vytautas Bakas.

  Šiuo metu rinkimų kampanijos dalyviais užregistruoti 13 žmonių. Jie turi surinkti reikiamą parašų skaičių iki kovo 28 dienos.

  Temos:
  Lietuvos prezidento rinkimai 2019 (255)

  Dar šia tema

  "Abu kaip avinai": politologai papasakojo apie premjero ir prezidentės konfliktą
  Šimonytė apie "planą-chuliganą": premjeras neišmoko valdymo pradžiamokslio
  Premjeras: reformos pagerins visų Lietuvos žmonių gyvenimą
  Tegai:
  prezidento rinkimai, Lietuva, Saulius Skvernelis

  Svarbiausios temos