19:16 2020 Rugpjūčio 15
Tiesioginis eteris
 • USD1.1813
 • RUB86.5850
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Estijos prezidentės vizitas į Maskvą (16)
  135

  Susitikimo tikslas — artimiau susipažinti ir aptarti aktualius klausimus

  VILNIUS, balandžio 6 — Sputnik. Vladimiras Putinas, susitikęs su Estijos prezidente Kersti Kaljulaid, norėtų išsklaidyti Talino baimes dėl Baltijos šalių saugumo, rašo Postimees su nuoroda į Rusijos prezidento spaudos sekretorių Dmitrijų Peskovą.

  Peskovas pabrėžė, kad Estijos nuogąstavimai neturi jokio pagrindo.

  "Rusija ne kartą pabrėžė, kad šalis kaimynėms nekelia jokios grėsmės. Susitikimo tikslas — artimiau susipažinti ir aptarti aktualius klausimus", — pažymėjo jis.

  Rusijos prezidento atstovas spaudai pabrėžė, kad trūksta bendravimo su kaimyninėmis šalimis, ypač aukščiausiame lygmenyje. Kita vertus, Peskovas patarė labai nesitikėti konkrečių rezultatų ir susitarimų po šio susitikimo.

  Paskutinį kartą Estijos prezidentas lankėsi Rusijoje prieš aštuonerius metus — 2011 metais Thomas Hendrik Ilves lankėsi Sankt Peterburgo Šv. Jono bažnyčios pašventinimo ceremonijoje.

  Paskutinis Rusijos ir Estijos prezidentų susitikimas įvyko 2008 metų birželio mėnesį. Dmitrijus Medvedevas susitiko su Ilvesu Pasaulio suomių-ugrų tautų kongrese Chanty Mansijske.

  Kaljulaid atvyksta į Maskvą balandžio 18 dieną dalyvauti restauruoto istorinio Estijos ambasados ​​pastato atidarymo ceremonijoje. Numatomas Kaljulaid ir Putino susitikimas.

  Temos:
  Estijos prezidentės vizitas į Maskvą (16)

  Dar šia tema

  Estijos prezidentė paprašė susitikimo su Putinu Maskvoje
  Estijos politikas ragina atšaukti sankcijas po to, kai Rusijoje sudeginti šprotai
  Paaiškėjo, kokias temas susitikimo metu aptars Estijos ir Rusijos prezidentai
  Tegai:
  susitikimas

  Svarbiausios temos