23:50 2020 Liepos 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1329
 • RUB80.1470
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  77

  Nesulaukęs premjero atsiprašymo ir Seimo Etikos ir procedūrų komisijai nepradėjus tyrimo, Tapinas kreipėsi į teismą

  VILNIUS, balandžio 11 — Sputnik. Teismas nepatenkino Seimo prašymo nenagrinėti skundo dėl Seimo Etikos ir procedūrų komisijos atsisakymo pradėti tyrimą dėl premjero Sauliaus Skvernelio pasisakymo, pranešė žurnalistas Andrius Tapinas socialiniame tinkle.

  "Administracinis teismas nepatenkino Seimo prašymo nenagrinėti mano skundo dėl Seimo Etikos ir procedūrų komisijos atsisakymo pradėti tyrimą dėl politiko Sauliaus Skvernelio elgesio. Administracinis teismas nepatenkino Sauliaus Skvernelio advokato prašymo pašalinti jį iš bylos nagrinėjimo. Sauliui Skverneliui išsiųstas šaukimas į teismą", — rašė jis. 

  Byla bus nagrinėjama birželio 3 dieną, galimai byloje turės dalyvauti ir Jo Ekscelencija, pridūrė Tapinas.

  Švietimo darbuotojų mitingas, archyvinė nuotrauka.
  © Sputnik/ Владислав Адамовский.

  Anksčiau Saulius Skvernelis Seimo Liberalų frakcijos posėdyje pareiškė, kad Tapinas, organizuodamas švietimo darbuotojų mitingą ir protesto akciją, užsiima ne žurnalistika, o politine veikla ir siekia pakeisti šalyje teisėtai išrinktą valdžią.

  Tapinas pareikalavo premjero atsiprašyti, tačiau, nesulaukęs atsiprašymo, sausio mėnesį jis kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją. Komisija "Laisvės TV" įkūrėjo skundą svarstyti atsisakė.

  Reaguodamas į tai, Tapinas pareiškė, kad, nesulaukęs premjero atsiprašymo ir Seimo Etikos ir procedūrų komisijai nepradėjus tyrimo, kreipsis į teismą. 

  Dar šia tema

  Ar susivienys "liaudies priešai"?
  Seimo Etikos ir procedūrų komisija nesvarstė Tapino skundo dėl Skvernelio elgesio
  Tegai:
  teismas, Saulius Skvernelis, Andrius Tapinas

  Svarbiausios temos