01:59 2020 Liepos 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Estijos prezidentės vizitas į Maskvą (16)
  117

  Kaip pažymėjo Rusijos senatorius, Maskvai svarbu pateikti savo požiūrį į abiejų šalių problemas ir išklausyti Talino nuomonę

  VILNIUS, balandžio 12 — Sputnik. Estijos prezidentė Kersti Kaljulaid ketina balandžio 18 dieną dalyvauti Estijos Respublikos ambasados ​​Maskvoje pastato atidarymo po restauracijos ceremonijoje. Estija taip pat paprašė Maskvos surengti susitikimą su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu.

  Rusijos Federacijos tarybos narys Igoris Morozovas tiesioginio susisiekimo tarp Maskvos ir Talino metu pažymėjo, kad pats Putino ir Kaljulaid susitikimo faktas gali būti laikomas teigiamu ženklu.

  "Manau, kad jei abu kaimyninių šalių prezidentai susitiks ir pakalbės apie klausimus, kurie gali būti įdomūs ir mums, ir Estijai, tai bus puiku. Man atrodo, kad Estijos prezidentė dabar žengia labai rimtą politinį žingsnį, atvažiuodama į Rusiją ir susitikdama su prezidentu Putinu. Tai yra svarbu Rusijai tuo, kad mes turėsime galimybę be tarpininkų pateikti savo požiūrį visais klausimais, kurie įdomūs Estijai. Galbūt, pirmiausia, tai saugumas", — pasakė Morozovas.

  Temos:
  Estijos prezidentės vizitas į Maskvą (16)

  Dar šia tema

  Estijos prezidentė paprašė susitikimo su Putinu Maskvoje
  Paaiškėjo, kokias temas susitikimo metu aptars Estijos ir Rusijos prezidentai
  Estijos prezidentė Maskvoje ketina aptarti sankcijas Rusijai
  Kas bus kitas? Lietuva svarsto apie galimybę susitikti su Rusijos prezidentu
  Tegai:
  Rusija, Estija, Vladimiras Putinas, Kersti Kaljulaid

  Svarbiausios temos