16:15 2019 Spalio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1025
 • RUB70.8212
  Kersti Kaljulaid, archyvinė nuotrauka

  Estijos prezidentė prieš kelionę į Maskvą išvyko į Portugaliją

  CC BY 2.0 / EU2017EE Estonian Presidency
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Estijos prezidentės vizitas į Maskvą (16)
  43 0 0

  Po vizito Kaljulaid skris iš Lisabonos į Maskvą, kur balandžio 18 dieną dalyvaus restauruoto istorinio Estijos ambasados ​​pastato atidaryme

  VILNIUS, balandžio 16 — Sputnik. Estijos prezidentė Kersti Kaljulaid antradienį ir trečiadienį lankysis Portugalijoje su oficialiu vizitu, kuriame numatomi susitikimai su šalies vadovu, dalyvavimas verslo seminare ir vizitai į kelias institucijas ir įmones, praneša Estijos prezidentės kanceliarija.

  Po vizito Kaljulaid skris iš Lisabonos į Maskvą, kur balandžio 18 dieną dalyvaus restauruoto istorinio Estijos ambasados ​​pastato atidaryme. Be to, ji tikisi susitikti su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu.

  "Dviejų dienų vizito į Portugaliją programa apima susitikimus su prezidentu Marcela Rebel de Soza, ministru pirmininku António Costa, Parlamento pirmininku Eduardo Ferro Rodrigues ir inovacijų ministru Mariana Vieira da Silva", — teigiama pranešime.

  Be to, ji aplankys Champalimaud vėžio centrą, Portugalijos "Monese" ir "Pipedrive" įmones, jūrų pajėgų bazę Lisabonoje, laivų statybos įmonę "Arsenal do Alfeite" ir NATO mokymo centrą NCIA.

  Prezidentę lydi 25 verslininkų delegacija, gynybos pajėgų vadas, generolas Martin Herem, verslumo ministras René Tammist, Tartu universiteto rektorius Toomas Asser, MP Aivar Sõerd ir Prekybos ir pramonės rūmų vadovas Toomas Lumanas.

  Temos:
  Estijos prezidentės vizitas į Maskvą (16)

  Dar šia tema

  Peskovas įvardijo Putino susitikimo su Estijos prezidente tikslus
  Rusijos senatorius: Estijos prezidentė žengia rimtą žingsnį, susitikdama su Putinu
  Estijos prezidentė atskleidė, ko tikisi iš susitikimo su Putinu
  Baltuoja burė vieniša. Ir gąsdina Estijos rusofobus
  Tegai:
  Maskva, Lisabona, Kersti Kaljulaid

  Svarbiausios temos