15:46 2020 Vasario 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0840
 • RUB70.7943
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  50

  Saulius Skvernelis pabrėžė, kad šio Jonavos aplinkkelio projekto eiga trunka jau daugiau nei dešimt metų, padarytos nemažos investicijos, tačiau sprendimo vis dar nėra

  VILNIUS, balandžio 19 — Sputnik. Sprendimą Vyriausybė dėl Jonavos aplinkkelio priims dar šiais metais, pareiškė ministras pirmininkas Saulius Skvernelis susitikime su Jonavos rajono savivaldybės valdžios atstovais.

  Susitikimo metu didžiausias dėmesys skirtas Jonavos miesto pietrytinio aplinkkelio problemoms. Jo tiesimo tikslas — nukreipti aplinkkeliu visą tranzitinį transportą, važiuojantį Kauno – Zarasų, Daugpilio ir Daugpilio, Zarasų – Kauno kryptimis.

  Ministras pirmininkas pabrėžė, kad šio projekto eiga trunka jau daugiau nei dešimt metų, padarytos nemažos investicijos, tačiau sprendimo vis dar nėra. 

  Akcentuota, kad aplinkkelis yra ne tik miesto gyventojų patogumas, bet ir dėl netoliese, Rukloje, esančių Lietuvos kariuomenės padalinių ir dislokuotų NATO sąjungininkų karinio mobilumo užtikrinimas.

  Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovas Vitalijus Andrejevas pristatė VšĮ "Transporto kompetencijų agentūra" atliktą studiją dėl aplinkkelio įrengimo ir galimas alternatyvas. Ši agentūra įpareigota per tris mėnesius detaliai išnagrinėti situaciją ir pateikti išvadas dėl visų galimų alternatyvų.

  "Laukiame galutinių tyrimų rezultatų ir bet kokiu atveju sprendimą Vyriausybė dėl Jonavos aplinkkelio priims dar šiais metais", — sakė Skvernelis.

  Taip pat svarstytos Laisvosios ekonominės zonos Jonavos rajone steigimo galimybės. Premjeras Jonavos rajono savivaldybės vadovams pasiūlė tapti Kauno LEZ Jonavos filialu. Sutarta, kad toks sprendimas būtų naudingas abiem miestams. Jonavos rajono savivaldybė išreiškė pasiryžimą prisidėti prie infrastruktūros — kelių tiesimo, elektros tinklų montavimo.

  Dar šia tema

  Skvernelis nemato priežasčių atleisti Lietuvos ambasadorių Rusijoje
  Skvernelis turės paaiškinti, kaip krizės tyrimas paveiks regionų gyventojus

  Svarbiausios temos