23:46 2019 Gegužės 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1161
 • RUB71.9646
  Dalia Grybauskaitė ir Linas Linkevičius

  URM: Grybauskaitė aukštai užkėlė kartelę naujajam prezidentui

  © Lietuvos Respublikos Prezidentas/Robertas Dačkus
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Lietuvos prezidento rinkimai 2019 (209)
  74 0 0

  Linkevičius pridūrė, kad naujasis šalies vadovas turės lygintis su Grybauskaite, nepriklausomai nuo asmeninio požiūrio į ją

  VILNIUS, balandžio 24 — Sputnik. Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius įvertino dabartinės respublikos lyderės Dalios Grybauskaitės veiklą būsimų prezidento rinkimų fone.

  "Rinkimų kampanija, normalu, kad žmonės polemizuoja, ginčijasi, priešina kitokias nuomones, bando išsiskirti, tai yra visiškai suprantami dalykai. Bet kai aprims aistros, vis tiek susėsime labai normaliai kalbėtis ir, aš manau, kad pagal protingus ir sąmoningus argumentus atrinksime grūdus nuo pelų", — "Žinių radijui" sakė URM vadovas. 

  Linkevičius pridūrė, kad naujasis šalies vadovas turės lygintis su Grybauskaite, nepriklausomai nuo asmeninio požiūrio į ją.

  "Esmė ta, kad galima mėgti prezidentę Dalią Grybauskaitę, galima jos nemėgti, galima ginčytis, bet ji iš tiesų pakėlė kartelę gana aukštai, ir visiems kitiems reikės į tai lygiuotis", — pabrėžė Linkevičius.

  Lietuvos prezidento rinkimai vyks gegužės 12 dieną, kartu su referendumu dėl dvigubos pilietybės ir referendumu dėl Seimo narių. Antrasis turas numatytas gegužės 26 dieną — kartu su balsavimu Europos Parlamente.

  Naujausiais duomenimis, viešosios nuomonės apklausose pirmauja konservatorių kandidatė Ingrida Šimonytė. Antrojoje vietoje atsidūrė ekonomistas Gitanas Nausėda, o trečiąją vietą užima Lietuvos ministras pirmininkas Saulius Skvernelis.

  Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimai – 2019
  © Sputnik /
  Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimai – 2019

   

  Temos:
  Lietuvos prezidento rinkimai 2019 (209)

  Dar šia tema

  Kandidatai į Lietuvos prezidentus įvertino Kaljulaid vizitą pas Putiną
  Grybauskaitė pasveikino išrinktąjį Ukrainos prezidentą
  Nausėda viešai suabejojo kandidatų į prezidentus reitingų sudarytojais
  Tegai:
  prezidentas, Linas Linkevičius, Dalia Grybauskaitė

  Svarbiausios temos