22:06 2019 Spalio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1130
 • RUB70.9699
  Lietuvos VRK pirmininkė Laura Matijošaitytė, archyvinė nuotrauka

  VRK skelbia kandidatus į Europos Parlamentą

  © Photo: facebook / Laura Matjošaitytė
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  51 0 0

  Rinkimuose dalyvaus dešimt partijų, vienas partijų blokas ir penki visuomeniniai rinkimų komitetai, surinkę ne mažiau kaip 10 tūkst. parašų už savo keliamus sąrašus

  VILNIUS, balandžio 26 — Sputnik. Penktadienį skelbiami kandidatai dalyvauti Europos Parlamento rinkimuose, praneša Vyriausioji rinkimų komisija.

  Europos parlamento pastatas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Алексей Витвицкий

  Rinkimuose dalyvaus dešimt partijų, vienas partijų blokas ir penki visuomeniniai rinkimų komitetai, surinkę ne mažiau kaip 10 tūkst. parašų už savo keliamus sąrašus.

  Rinkimuose dalyvauja Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Lietuvos žaliųjų partija, Lietuvos socialdemokratų partija, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, Lietuvos centro partija, Darbo partija, Lietuvos socialdemokratų darbo partija, Lietuvos laisvės sąjunga, Liberalų sąjūdis, "Tvarka ir teisingumas".

  Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga ir Rusų aljansas sudarė koaliciją, ji vadinasi "Valdemaro Tomaševskio blokas".

  Be to, registruoti šie visuomeninių rinkimų komitetų sąrašai: "Aušros Maldeikienės traukinys", "Lemiamas šuolis", "Stipri Lietuva vieningoje Europoje", "Vytautas Radžvilas: susigrąžinkime valstybę!", "Prezidento Rolando Pakso judėjimas".

  Vienas kandidatų sąrašas "Prof. Dr. Stanislovo Tomo sąrašas" nesurinko įstatyme numatyto minimalaus rinkėjų parašų skaičiaus ir dėl to jis nebuvo registruotas kandidatais į Europos Parlamento narius.

  Europos Parlamento rinkimai vyks gegužės 26 dieną. Lietuva rinks 11 europarlamentarų.

  Dar šia tema

  Laikykis, Europa. Lietuva surengė žygį prieš "prorusiškas partijas" EP
  Linkevičius išpranašavo problemas, jei "Brexit" įvyks po EP rinkimų
  Į EP kandidatuojantis advokatas Tomas Vilniuje išniekino Noreikos atminimo lentą
  Tegai:
  rinkimai

  Svarbiausios temos