00:07 2020 Rugsėjo 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Lietuvos prezidento rinkimai 2019 (185)
  134

  Seimo narys atskleidė, kad už jo nugaros Seimo posėdžio salėje sėdintis kandidatas į Lietuvos prezidentus garsiai keikiasi, kai telefonu kalbasi su savo telefonu

  VILNIUS, balandžio 26 — Sputnik. Seimo narys Mantas Adomėnas nepatenkintas vienu iš kandidatų į Lietuvos prezidento postą dėl keiksmažodžių. Savo nusivylimu Adomėnas pasidalino Facebook paskyroje.

  "Tai Kandidatas su štabu telefonu aptarinėja būsimus darbus (ir išreiškia nepasitenkinimą jų įgyvendinimo tempais). Atsimenu, "Meistre ir Margaritoje" Šėtonas žiauriai nubaudė vieną personažą už tai, kad jis "plūdosi telefonu" (pavertė tuščiu kostiumu). Kandidatas Bulgakovo romano turbūt neskaitė", — parašė Seimo narys.

  Kas tas kandidatas, Adomėnas neatskleidė, tačiau nurodė, kad jis sėdi jam už nugaros Seimo posėdžių salėje.

  Sputnik Lietuva patikrino Lietuvos Seimo narių vietas plenarinių posėdžių salėje. Pasak Seimo spaudos tarnybos, už Adomėno sėdi du kandidatai į prezidentus: Mindaugas Puidokas ir Naglis Puteikis.

  Lietuvos prezidento rinkimai

  Lietuvos prezidento rinkimai vyks gegužės 12 dieną, kartu su referendumu dėl dvigubos pilietybės ir referendumu dėl Seimo narių. Antrasis turas numatytas gegužės 26 dieną — kartu su balsavimu Europos Parlamente.

  Dėl prezidento posto varžosi devyni kandidatai: Europos Komisijos narys socialdemokratas Vytenis Povilas Andriukaitis, filosofas Arvydas Juozaitis, ekonomistas Gitanas Nausėda, ministras pirmininkas Saulius Skvernelis, konservatorių atstovė ir Seimo narė Ingrida Šimonytė, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) lyderis Valdemaras Tomaševskis, europarlamentaras Valentinas Mazuronis ir Seimo nariai Mindaugas Puidokas bei Naglis Puteikis.

  Balandžio reitinguose pirmąją poziciją užėmė Ingrida Šimonytė, į antrąją vietą nukrito Gitanas Nausėda. Trečiojoje vietoje su didesniu atotrūkiu yra premjeras Skvernelis.

  Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimai – 2019
  © Sputnik /
  Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimai – 2019
  Temos:
  Lietuvos prezidento rinkimai 2019 (185)

  Dar šia tema

  Kas palankesnis Kremliui: kandidatai į prezidentus aptarė užsienio politiką
  Tegai:
  Lietuvos prezidento rinkimai, Mantas Adomėnas

  Svarbiausios temos