05:42 2019 Rugpjūčio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1076
 • RUB73.3855
  Vilniaus meras Remigijus Šimašius

  Vilniaus meras papasakojo, ką parems per Lietuvos prezidento rinkimus

  © Photo: Facebook / Remigijus Šimašius
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Lietuvos prezidento rinkimai 2019 (185)
  147 0 0

  Politikas pabrėžė, kad neragina sostinės gyventojų balsuoti už vieną ar kitą kandidatą, tačiau jaučia, kad reikia paskelbti savo nuomonę

  VILNIUS, gegužės 4 — Sputnik. Vilniaus meras Remigijus Šimašius papasakojo, kad artėjančiuose Lietuvos prezidento rinkimuose jis planuoja paremti konservatorių kandidatę Ingridą Šimonytę. Savo pranešimą jis paskelbė savo Facebook paskyroje.

  Politikas pažymėjo, kad šitai skelbia ne kaip Lietuvos sostinės meras, bet kaip respublikos pilietis.

  "Vertinu jos sąžiningumą, atvirumą, profesinę kompetenciją, komunikabilumą, humoro jausmą (toli gražu ne visiems Lietuvos politikams jis būdingas) ir nesislėpimą už kaukių. <…> Ingrida drąsi — savo priimamais sprendimais ir tiesos sakymu. O mūsų geopolitinė padėtis tokia, kad šios savybės valstybės vadovui yra būtinos", — pažymėjo Šimašius.

  Vilniaus meras pabrėžė, kad neragina sostinės gyventojų balsuoti už vieną ar kitą kandidatą. Tačiau jis jaučia pareigą viešai paskelbti savo nuomonę, nes ji yra svarbi kai kuriems žmonėms.

  "Kartu džiaugiuosi, kad šiuose prezidento rinkimuose turime itin stiprią trijų favoritų trijulę — rinkėjai turi iš ko pasirinkti, ir kiti du mano nepaminėti kandidatai, neabejoju, turėtų ką pasiūlyti Lietuvai, jeigu nugalėtų šiuose rinkimuose", — pasakė Šimašius.

  Lietuvos Respublikos prezidento rinkimai vyks gegužės 12 dieną. Dėl prezidento posto varžysis devyni kandidatai.

  Naujausių prezidentinių reitingų pirmojoje vietoje yra Ingrida Šimonytė, po jos — Gitanas Nausėda, trečias išlieka Saulius Skvernelis. Nuo lyderių trejeto smarkiai atsilieka ketvirtojoje ir penktojoje vietoje esantys Vytenis Andriukaitis ir Arvydas Juozaitis.

  Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimai – 2019
  © Sputnik /
  Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimai – 2019
  Temos:
  Lietuvos prezidento rinkimai 2019 (185)

  Dar šia tema

  Šimongrybytė eina: Lietuvos politikai pasirodė visu savo grožiu
  Konservatoriai suabejojo Tomaševskio lietuvių kalbos žiniomis
  Tegai:
  prezidento rinkimai, Lietuva, Remigijus Šimašius

  Svarbiausios temos