08:02 2020 Gruodžio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1980
 • RUB91.1439
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Ukrainos prezidento rinkimai — 2019 (99)
  64

  ​Porošenko susitikime su G7 ir Europos Sąjungos šalių ambasadoriais buvo aptartos jo prezidentavimo metu atliktos reformos ir jų rezultatai

  VILNIUS, gegužės 16 — Sputnik. Didžiųjų septynių šalių atstovai (G7) paragino Petro Porošenko perduoti valdžią naujai išrinktam prezidentui Vladimirui Zelenskiui. Apie tai pranešama Prancūzijos pirmininkavimo asociacijos Twitter paskyroje.

  ​Porošenko susitikime su G7 ir Europos Sąjungos šalių ambasadoriais buvo aptartos jo prezidentavimo metu atliktos reformos ir jų rezultatai.

  "G7 ambasadoriai paragino sklandžiai perduoti valdžią, kas leistų Ukrainai tęsti pasirinktą reformų kelią", — sakoma pranešime.

  Pasak Porošenko spaudos tarnybos, G7 atstovai pažymėjo aukštą prezidento rinkimų organizavimo lygį.

  Anksčiau Aukščiausiosios Rados komitetas reguliavimo klausimais peržiūrėjo septynis projektus dėl Zelenskio inauguracijos datos ir rekomendavo Parlamentui balsuoti dėl kiekvienos iš jų. Naujai išrinktas prezidentas primygtinai reikalauja, kad prisiektų gegužės 19 dieną.

  Pagal įstatymus, inauguracija turėtų vykti per 30 dienų nuo oficialaus rinkimų rezultatų paskelbimo ir jų paskelbimo laikraštyje "Golos Ukrainy". Tai įvyko gegužės 3 dieną.

  Temos:
  Ukrainos prezidento rinkimai — 2019 (99)

  Dar šia tema

  Zacharova paaiškino, kodėl Porošenko turi "paklusti Putino valiai"
  Europos Komisijos atstovas netyčia pavadino Porošenko Pedro
  "Ne šlubuojanti antis, o negyvas žąsinas" — Rados deputatas sukritikavo Porošenko
  Tegai:
  Europos Sąjunga, G7, Petro Porošenka

  Svarbiausios temos