08:48 2020 Birželio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.1194
 • RUB77.0055
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Lietuvos prezidento rinkimai 2019 (185)
  135

  "Darbo partijos" vadovas prisipažino, kad balsavo už Gitaną Nausėdą ir paaiškino, kodėl

  VILNIUS, gegužės 26 — Sputnik. "Darbo partijos" lyderis Viktoras Uspaskichas mano, kad kandidatas Gitanas Nausėda turi daugiau šansų laimėti. Taip politikas sakė Sputnik Lietuva korespondentui Aleksejui Stefanovui.

  "Manau, kad vis dėlto laimės Nausėda ir bus labiau subalansuota politika", — sakė Uspaskichas.

  Pasak jo, kita kandidatė į aukščiausią postą Ingrida Šimonytė yra "pavaldinė".

  "Galbūt ji pasikeis, kiek žinau, šiuo metu ji yra priklausoma ir nepriima savarankiškų sprendimų. Tokioje situacijoje, kas ten valdys, apytikriai, aišku, tačiau tai nėra šimtas procentų jos sprendimo užsienio politikos atžvilgiu", — sakė politikas.

  Uspaskichas sakė, kad atidavė savo balsą Nausėdai. Anot jo, dauguma piliečių gali nubalsuoti už šį kandidatą, nes jis kalba apie suprantamus dalykus, o už jo nugaros nėra tų, kurie jam daro didelę įtaką.

  Uspaskichas kartu su "Darbo partija" dalyvauja Europos Parlamento rinkimuose. Jis tikisi, kad ateityje Europos Sąjungos politika taps bendresnė.

  "Kaip asmuo iš verslo, kaip ekonomikos asmuo, norėčiau, kad Europos rinka būtų apsaugota nuo trečiųjų šalių, kuriose nėra socialinių garantijų, produktų. Norėčiau, kad būtų įteisinti visų teisės ir pareigos, kad jos būtų vienodos visoje ES", — apibendrino jis.

  Sekmadienį Lietuvoje vyko Lietuvos prezidento rinkimai, taip pat rinkimai į Europos Parlamentą. 20:00 užsidarė rinkimų apylinkės. Bendras rinkėjų aktyvumas sudarė 53,4 proc. rinkėjų.

  Prezidento rinkimai Lietuvos Respublikoje — 2019
  © Sputnik /
  Prezidento rinkimai Lietuvos Respublikoje — 2019
  Temos:
  Lietuvos prezidento rinkimai 2019 (185)
  Tegai:
  Lietuvos prezidento rinkimai

  Svarbiausios temos