07:48 2019 Birželio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1187
 • RUB71.8787
  Gitanas Nausėda ir jo žmoma Diana, gegužės 26 dieną

  Diana Nausėdienė papasakojo, kokia turėtų būti pirmoji ponia

  © REUTERS / INTS KALNINS
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  93 0 0

  Pasak Nausėdos žmonos, ji buvo turbūt paskutinis žmogus, kuris palaikė jo sprendimą dalyvauti rinkimuose

  VILNIUS, gegužės 28 — Sputnik. Išrinkto Lietuvos prezidento žmona Diana Nausėdienė pareiškė, kad neturi pirmosios ponios pavyzdžio. Apie tai ji pasakojo interviu LRT.

  "Kiekviena pirmoji ponia yra unikali ir yra tikrai puikių pirmųjų ponių visame pasaulyje ir per visą pasaulio istoriją. Neišskirkime nė vienos iš jų, tiesiog pasakykime, kad jos daro tikrai svarbų darbą, gali labai daug padėti valstybės reikaluose", — papasakojo Nausėdienė.

  Be kelių minučių pirmoji šalies ponia papasakojo, kad jų gyvenimas tapo labai intensyvus. Pasak Nausėdienės, rugsėjo mėnesį sutuoktiniai davė pažadą aplankyti kuo daugiau Lietuvos žmonių. Po šito maratono, pasakojo ji, liko tik atsiprašyti visų žmonių, kurių kažkur Lietuvoje aplankyti nespėjo.

  "Patikėkite, mes stengėmės. Iš pradžių važiavome dviese, po to važiavome po vieną, kad sutiktume kuo daugiau žmonių ir pažadą pakalbėti su visais žmonėmis visoje Lietuvoje įgyvendintume. Ir tai mums nepavyko, nors Gitanas nuo pirmos dienos pradėjo intensyviai važinėti po Lietuvą, o aš prisijungiau šiek tiek vėliau", — pasakojo Nausėdienė.

  Ji pažymėjo, jog mintis apie tai, kad Nausėda galėtų kandidatuoti į prezidentus, "gimė taip, kaip buvo atspindėta viešojoje erdvėje".

  "Iš tikrųjų aš buvau turbūt paskutinis žmogus, kuris pasakė "taip". Mums reikėjo labai ilgo laiko dėl to, kad laukiau mūsų dukrų "taip". Ir joms reikėjo laiko susivokti, priimti, nuspręsti ir pasakyti "taip, tėti, mes tave palaikome". Kol iš dukrų negavau šito leidimo, kaip moteris, saugojau savo vaikus", — teigė ji.

  Nausėdienė taip pat padėkojo žurnalistų bendruomenei, kad jie leido išsaugoti jų dukrų privatumą. 

  Antrasis prezidento rinkimų turas Lietuvoje įvyko gegužės 26 dieną. Remiantis išankstiniais VRK rezultatais, Nausėda gavo 65,86 procentų balsų, jo oponentę Ingridą Šimonytę palaikė 32,86 procento rinkėjų.

  Dar šia tema

  Lietuviai balsavo ne už Nausėdą, o prieš konservatorius, pareiškė žurnalistas
  Lukašenko, sveikindamas Nausėdą, išreiškė viltį turėti konstruktyvius ryšius su Lietuva
  Ekspertas įvertino Nausėdos galimybes pagerinti Lietuvos ir Rusijos santykius
  Rusijos istorikas paragino Nausėdą kurti gerus santykius su kaimynais
  Tegai:
  Diana Nausėdienė, Gitanas Nausėda

  Svarbiausios temos