14:52 2020 Liepos 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1224
 • RUB80.2153
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  64

  Antradienį žurnalistams Seime "valstietis" teigė, kad jaučiasi laimėjęs "visus tris rinkimus"

  VILNIUS, gegužės 28 — Sputnik. Naujai išrinkto prezidento Gitanos Nausėdos požiūris į Lietuvos ateitį sutampa su "valstiečių", pareiškė "Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos" vadovas Ramūnas Karbauskis.

  "EP rinkimai baigėsi, turim prezidento rinkimus, turim išrinktą naują prezidentą, kartu su išrinktu prezidentu ieškosim sprendimų, kurie gerintų žmonių gyvenimą", — antradienį žurnalistams Seime sakė jis.

  Vaizdo įrašą savo paskyroje Youtube paviešino "Lrytas".

  "Aš labai džiaugiuosi, kad mes turime naują prezidentą, kurio požiūris į valstybės ateitį sutampa su mūsų", — teigė Karbauskis.

  Į klausimą, kiek iš žadėtų laimėti rinkimų — savivaldos, prezidento ir Europos Parlamento — "valstiečiai" laimėjo, Karbauskis atsakė: "Visus tris".

  Pirmajame prezidento rinkimų ture, kuris įvyko gegužės 12 dieną, "valstiečių" kandidatas premjeras Saulius Skvernelis nepateko į antrąjį turą, jį parėmė 19,72 procento rinkėjų.

  Antrajame ture "valstiečiai" nusprendė paremti Gitano Nausėdos kandidatūrą.

  Europos Parlamento rinkimuose LVŽS liko trečia po konservatorių ir socialdemokratų, tačiau gavo vienu mandatu daugiau nei iki šiol — iš viso turės du atstovus.

  Dar šia tema

  Nausėda siūlo pakeisti Seimo rinkimų datą
  Paskelbti išankstiniai Lietuvos prezidento rinkimų rezultatai
  Tegai:
  rinkimai, Ramūnas Karbauskis

  Svarbiausios temos