11:13 2020 Birželio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1250
 • RUB77.8132
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  50

  "Huawei" taip pat pridūrė, kad Vašingtonas nepateikė įmonės neva keliamos grėsmės saugumui įrodymų ir įspėjo kitas pramonės šakas apie panašią riziką

  VILNIUS, gegužės 29 — Sputnik. Kinijos kompanija "Huawei" kreipėsi į JAV teismą, reikalaudama pripažinti sprendimą įtraukti bendrovę į "juodąjį sąrašą" ir uždrausti įsigyti Amerikos gamintojų komponentus ir technologijas antikonstituciniu, praneša RIA Novosti.

  Bendrovė pavadino apribojimus "viešųjų teisių atėmimu".

  "Tikslas yra gana aiškus: pašalinti "Huawei" iš JAV rinkos", — rašoma dokumente.

  Pažymėta, kad JAV Konstitucija draudžia "vietoje teismo naudoti tironiją".

  Kompanija Huawei
  © Sputnik/ Владислав Адамовский.

  "Huawei" taip pat pridūrė, kad Vašingtonas nepateikė įmonės neva keliamos grėsmės saugumui įrodymų ir įspėjo kitas pramonės šakas apie panašią riziką.

  Gegužės viduryje JAV prekybos departamentas įtraukė "Huawei" į "juodąjį sąrašą", kuris neleidžia Kinijos įmonei pirkti komponentų ir technologijų iš Amerikos gamintojų. "Huawei" taip pat yra tarp įmonių, kurioms draudžiama užsiimti verslu su Amerikos verslo įmonėmis be atitinkamų licencijų.

  Vėliau "Reuters" pranešė, kad "Google" nutraukia bendradarbiavimą su "Huawei" tose srityse, kurios numato techninės bei programinės įrangos ir techninių paslaugų, išskyrus tas, kurios yra viešai prieinamos pagal atvirą licenciją, teikimą.

  Dar šia tema

  Išmaniuosiuose telefonuose "Huawei" nebus atnaujinama "Android" operacinė sistema
  Linkevičius: ES turi daug klausimų dėl "Huawei"
  Tegai:
  teismas, JAV, Huawei

  Svarbiausios temos