08:25 2019 Birželio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1187
 • RUB71.8787
  Lietuvos socialdemokratų darbo partijos vadovas Gediminas Kirkilas

  Kirkilas išreiškė norą užimti Seimo pirmininko postą

  © Photo: Facebook / Lietuvos socialdemokratų darbo partija
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  25 0 0

  Politikas tiki turintis pakankamai kompetencijos vadovauti Seimui, nes jau antrą kadenciją eina Seimo pirmininko pavaduotojo pareigas

  VILNIUS, gegužės 30 — Sputnik. Lietuvos socialdemokratų darbo partijos vadovas Gediminas Kirkilas pareiškė, kad galėtų tapti naujuoju Seimo pirmininku ir pakeisti "valstietį" Viktorą Pranckietį, rašo LRT.

  Kirkilas pažymėjo, kad turi kompetencijų tapti naujuoju Seimo pirmininku, jei bus nuspręsta šiame poste pakeisti "valstietį" Viktorą Pranckietį.

  "Kai koalicija susiderės dėl pozicijų, kuri kuriai partijai priklauso, tada ir galvosime. Mes frakcijoje turime pakankamai žmonių į bet kurią poziciją: du buvę premjerai, septyni buvę Vyriausybės nariai", — ketvirtadienį sakė Kirkilas.

  "Socdemų" lyderis neneigia, kad jis norėtų užimti šį postą. Politikas tiki turintis pakankamai kompetencijos vadovauti Seimui.

  "Aš jau antrą kadenciją esu Seimo pirmininko pavaduotojas, tai kaip Jūs galvojate?" — kalbėjo Kirkilas.

  Tiesa, jis teigė, kad kol kas derybose su "valstiečiais", "tvarkiečiais" ir Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga pageidavimo tapti Seimo pirmininku neišreikš.

  "Aš jokių pageidavimų tikrai nereikšiu. Pirma susitarsime, o paskui pati partija svarstys, ką ir į kokias pozicijas deleguoti", — aiškino Kirkilas.

  Anksčiau valdančioji "Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga" pranešė apie derybų dėl valdančiosios koalicijos su socialdarbiečiais, "tvarkiečiais" ir Lenkų rinkimų akcija pradžią. Šiandien "valstiečių", "tvarkiečių" ir "socialdarbiečių" lyderiai pradeda derybas dėl naujos valdančiosios koalicijos formavimo.

  Dar šia tema

  Lietuvos prezidentė pasveikino išrinktąjį Latvijos vadovą
  Ekonomikos ministras mano, kad Skvernelis išliks premjero poste
  Skvernelis atskleidė, ką norėtų matyti naujame ministrų kabinete
  Tegai:
  Seimas, Gediminas Kirkilas

  Svarbiausios temos