08:42 2019 Birželio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1187
 • RUB71.8787
  Lietuvos krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis

  Krašto apsaugos ministras atmetė spėliones, kad jo norima atsikratyti Lietuvoje

  © Flickr/ Meeting of defence ministers /
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Valdančiosios koalicijos žlugimas ir sukūrimas iš naujo (19)
  35 0 0

  Pasak Krašto apsaugos ministerijos vadovo, dėl jo ir jo kolegos iš Susisiekimo ministerijos niekas neorganizuos koalicijos perdarymo

  VILNIUS, birželio 4 — Sputnik. Lietuvos krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis pareiškė, kad jis ir susiekimo ministras Rokas Masiulis nėra tokie stiprūs, kaip teigia partijos "Tėvynės Sąjunga — Lietuvos krikščionys demokratai" (TS-LKD) lyderis Gabrielius Landsbergis. Apie tai jis pasakė interviu Žinių radijui.

  "Įdomus jausmas, kai girdime tokias žinutes. Nei aš, nei kolega Rokas nesame tokie stiprūs ir svarbūs, kad dėl mūsų reiktų organizuoti visą koalicijos perdarymą ir Vyriausybės pertvarkymą. Manau, kad viskas ne apie tai", — pasakė jis radijo eteryje.

  Pirmadienį konservatorių lyderis susitiko su išrinktuoju Lietuvos prezidentu Gitanu Nausėda. Po to jis pareiškė, kad dabartinė padėtis parlamente yra panaši į "sąskaitų suvedinėjimą". Jo nuomone, viskas prasidėjo nuo "paprasto noro" atsikratyti kelių ministrų, tarp jų Karoblio ir Masiulio.

  Praėjusią savaitę "Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga", "Tvarka ir teisingumas" bei "Lietuvos socialdemokratų darbo partija" pasirašė memorandumą dėl valdančiosios koalicijos. "Lietuvos lenkų rinkimų akcija — Krikščioniškų šeimų sąjunga" taip pat pakviesta aptarti prisijungimą prie koalicijos.

  Be to, ministras pirmininkas Saulius Skvernelis pareiškė, kad teoriškai po derybų dėl naujos valdančiosios daugumos gali pasikeisti visa ministrų kabineto sudėtis. Tuo pat metu jis norėjo vyriausybėje matyti daugiau politikų.

  Pagal pasirašytą memorandumą Skvernelis išlieka Vyriausybės vadovu, o Seimo pirmininko pareigos atitenka Lietuvos socialdemokratų darbo partijai.

  Temos:
  Valdančiosios koalicijos žlugimas ir sukūrimas iš naujo (19)

  Dar šia tema

  Karbauskis apie koalicijos sutarties stabdymą: viskas prasideda iš naujo
  Skvernelis atskleidė, ką norėtų matyti naujame ministrų kabinete
  "Valstiečiai", "tvarkiečiai" ir "socialdarbiečiai" susitarė formuoti koaliciją
  Seimo pirmininkas įvertino "valstiečių" lyderio ketinimą jį atleisti iš pareigų
  Karbauskis apie koalicijos formavimą: Pranckiečiui teks trauktis
  Landsbergis: mes pagelbėtume, kad Lietuva neliktų be Vyriausybės
  Tegai:
  Lietuva, Raimundas Karoblis

  Svarbiausios temos