15:51 2020 Rugsėjo 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1740
 • RUB89.1500
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  50

  Pernai iš TS-LKD gretų pašalintas politikas šiandien grįžta į opozicinę frakciją

  VILNIUS, birželio 6 — Sputnik. Seimo narys Mantas Adomėnas patvirtino, kad priėmė Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų lyderio Gabrieliaus Landsbergio kvietimą ateiti į frakciją.

  "Apsisprendžiau priimti Gabrieliaus Landsbergio kvietimą ateiti į jų frakciją suprasdamas, kad racionaliai konservatyviai dešinei reikia telkti jėgas ir stiprinti intelektualinį potencialą laukiančių politinių iššūkių akivaizdoje", — Facebook pasidalino Adomėnas.

  Be to, politikas priduria, kad supranta, jog frakcijoje yra nepatenkintų jo grįžimu. Tačiau frakcijos dauguma nusprendė priimti Adomėną į savo gretas.

  Komentaruose po Adomėno žinute atsirado tiek palaikančių politiko sprendimą, tiek manančių, jog Seimo narys padarė klaidą.

  "O klaida nevertėjo eiti. Su Lansbergio anūku nelaimės rinkimų Šimonytė gal.Nemėgsta žmonės lyderių be charizmos ir statytinių", — rašo Valdas Savanoris.

  "Smagu, kad dėl stipresni taps abu: ir frakcija, ir ponas Mantas. Lietuvai būtų per didelė prabanga rokius žmones, kad ir kažkada suklydusius, atstumti", — rašo Romas Sadauskas.

  Landsbergis patvirtinęs, kad prie frakcijos jungiasi Adomėnas, pridūrė, jog tai tikriausiai ne paskutinis Seimo narys, kuris prisijungs prie opozicijos, nes, pasak jo, sulaukė kelių "valstiečių" frakcijos narių kreipimosi.

  Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Priežiūros komitetas 2018 metų vasarą nutarė pašalinti Seimo TS-LKD frakcijos narį Mantą Adomėną iš partijos. Tai įvyko po to, kai 2018 metų birželio mėnesį žiniasklaidoje pasirodė informacija, kad Adomėnas TS-LKD partijos pirmininko rinkimuose dalyvavo neva remiamas koncerno "MG Baltic".

  Dar šia tema

  Gelbstint demokratiją: konservatoriai kviečia politikus į savo gretas
  Tegai:
  Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD), konservatoriai, Mantas Adomėnas

  Svarbiausios temos