23:24 2019 Spalio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1113
 • RUB71.1371
  Tereza Mei ir Vladimiras Putinas

  Tereza Mei ir Vladimiras Putinas gali susitikti G20 viršūnių susitikime

  © Sputnik / Алексей Дружинин
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  55 0 0

  G20 šalių vadovų susitikimas taps paskutiniu Didžiosios Britanijos premjerės tarptautiniu vizitu prieš jai atsistatydinant

  VILNIUS, birželio 17 — Sputnik. Londonas ir Maskva nagrinėja Didžiosios Britanijos premjerės Terezos Mei ir Rusijos prezidento Vladimiro Putino susitikimo galimybę G20 aukščiausiojo lygio susitikime Osakoje, praneša laikraštis "Guardian".

  "Didžioji Britanija ir Rusija svarsto atšilimo santykiuose galimybę, tarp jų ir Rusijos prezidento Vladimiro Putino ir Terezos Mei susitikimo galimybę G20 šalių vadovų susitikime Japonijoje šio mėnesio pabaigoje", — rašoma straipsnyje be nuorodų į šaltinius.

  Galimas susitikimas G20 aukščiausiojo lygio susitikime gali tapti pirmuoju po incidento Britanijoje, Solsberyje. Kartu leidinys patikslina, kad susitikimas gali įvykti tik tuo atveju, jei ir Londonas, ir Maskva yra įsitikinę jo efektyvumu.

  Maskva
  © Sputnik / Владимир Астапкович

  "Guardian" taip pat patikslina, kad G20 aukščiausiojo lygio susitikimas Osakoje birželio 28-29 dienomis, greičiausiai, taps paskutiniu Terezos Mei tarptautiniu vizitu, jai einant ministrės pirmininkės pareigas.

  Gegužės pabaigoje Didžiosios Britanijos premjerė paskelbė, kad pasitrauks iš konservatorių partijos lyderės posto. Terezos Mei sprendimas susijęs su jos nesugebėjimu Parlamente susitarti dėl "Brexit". Britanijos ministre pirmininke ji išliks tol, kol konservatoriai išsirinks naują partijos lyderį.

  Dar šia tema

  Mei paragino Zelenskį kovoti su "Rusijos agresija"
  Tereza Mei paskelbė apie savo atsistatydinimą
  Senatorė iš Krymo pavadino Mei atsistatydinimą įspėjimu rusofobams
  Žurnalistas: keista, kad Mei sugebėjo taip ilgai išlaikyti valdžią Britanijoje
  Tegai:
  Rusija, Didžioji Britanija, Vladimiras Putinas, Tereza Mei

  Svarbiausios temos