03:47 2020 Lapkričio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1865
 • RUB90.1119
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  37

  JAV administracijos atstovas pažymėjo, kad dar nėra oficialios darbotvarkės, taip pat posėdžio datos ir laiko, ir tik numanomas temų rinkinys, tačiau jis patvirtino, kad Vladimiro Putino vardas yra įtrauktas į susitikimų sąrašą

  VILNIUS, birželio 25 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas susitiks su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu G20 aukščiausiojo lygio susitikime birželio 28-29 dienomis Osakoje, praneša RIA Novosti.

  "Numatyti susitikimai su daugeliu pasaulio lyderių. Tame tarpe su Australijos ministru pirmininku Skotu Morisonu, Japonijos ministru pirmininku Šinzo Abe, Indijos ministru pirmininku Narendru Modžiu, Vokietijos kanclere (Angela) Merkel, Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu, Saudo Arabijos karališkuoju princu Mohamedu bin Salmanu, KLR pirmininku Si Dzinpingu, Turkijos prezidentu Tajipu Erdoganu", — sakė JAV vyriausybės atstovas.

  Jis atsisakė pranešti susitikimo su Putinu laiką.

  Donaldas Trampas aptars su Vladimiru Putinu Irano, Ukrainos, ginklų kontrolės klausimus ir kitas temas.

  "Prezidentas laukia susitikimo su Vladimiru Putinu. Tai nėra oficialus aukščiausiojo lygio susitikimas, tačiau tikimasi, kad vyks pokalbis, kuriame daugiausia dėmesio bus skiriama regioniniams saugumo klausimams, įskaitant Iraną, Ukrainą, Artimuosius Rytus", — sakė JAV administracijos atstovas.

  Be to, pareigūnas išreiškė pasitikėjimą, kad pokalbio metu Trampas palies ir JAV rinkimų temą.

  "Venesuela taip pat gali būti diskusijų objektas", — pridūrė jis.

  Administracijos atstovas pažymėjo, kad dar nėra oficialios darbotvarkės, taip pat posėdžio datos ir laiko, ir tai tik numanomas temų rinkinys. Tačiau jis patvirtino, kad Vladimiro Putino vardas yra įtrauktas į susitikimų sąrašą.

  Dar šia tema

  Trampas patvirtino susitikimą su Putinu G20 aukščiausiojo lygio susitikime
  Tegai:
  Vladimiras Putinas, JAV

  Svarbiausios temos