07:08 2019 Liepos 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1269
 • RUB70.5998
  Dalia Grybauskaitė priėmė teisėjų priesaikas, archyvinė nuotrauka

  Lietuvos vadovė priėmė teisėjų priesaikas

  © Lietuvos Respublikos Prezidentė
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  15 0 0

  Naujai prisiekusiems teisėjams šalies vadovė palinkėjo stiprybės, sveikatos, artimų žmonių palaikymo ir ištikimybės duotai priesaikai

  VILNIUS, liepos 6 — Sputnik. Vakar Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą dėl devynių apylinkių teismų teisėjų skyrimo ir priėmė jų priesaikas, rašoma Prezidentūros pranešime.

  Pasak šalies vadovės, nagrinėjant bylas teisėjams kas kartą reikės įrodyti savo profesionalumą ir sąžiningumą. Taip pat ir visišką nepriklausomumą – gebėjimą atsilaikyti bet kokiam spaudimui, pakilti aukščiau bet kokių interesų.

  Prezidentė pabrėžė, kad Lietuvos žmonės iš teisėjų tikisi, kad jie gyventų su teisingumo jausmu savyje, be kurio įstatymo taikymas yra tik mechaninis procesas. Kad matytų ne vien įstatymo raidę, bet ir jo turinį. Ne vien ieškovą ir atsakovą, o žmogų ir jo viltį.

  Plungės apylinkės teismo Skuodo rūmų teisėju paskirtas Dainius Gecevičius; Telšių apylinkės teismo Akmenės rūmų teisėja – Jolanta Jasutienė; Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmų teisėja paskirta Renata Maziliauskienė; Vilniaus regiono apylinkės teismo Vilniaus rajono rūmų teisėjomis – Indrė Pukanasytė ir Indrė Savkinienė; Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmų teisėja paskirta Dalia Staugienė; Telšių apylinkės teismo Telšių rūmų teisėja – Aida Stulpinienė; Telšių apylinkės teismo Akmenės rūmų teisėja paskirta Jūratė Žemgulienė; Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmų teisėja – Jurga Žulpė.

  Naujai prisiekusiems teisėjams šalies vadovė palinkėjo stiprybės, sveikatos, artimų žmonių palaikymo ir ištikimybės duotai priesaikai.

  Dar šia tema

  Grybauskaitė priminė apie Lietuvos ekonomikos lėtėjimą
  Grybauskaitė siūlo leisti piliečiams karo atveju turėti teisėtai įgytus ginklus
  Grybauskaitė patvirtino Verslo konkurencijos įstatymo pataisas
  Baigusi kadenciją Grybauskaitė be rentos turės ir keturis pagalbininkus
  Tegai:
  priesaika, teisėjai

  Svarbiausios temos