02:50 2019 Liepos 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1216
 • RUB70.6478
  valstietė Agnė Širinskienė, archyvinė nuotrauka

  Prie "tvarkiečių" frakcijos jungiasi "valstietė" Agnė Širinskienė

  © Flickr/ Lietuvos Respublikos Seimas
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  8 0 0

  Naujo frakcijos nario "tvarkiečiams" prireikė po to, kai jų frakciją paliko "darbietis" Valentinas Bukauskas

  VILNIUS, liepos 9 — Sputnik. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) narė, parlamentarė Agnė Širinskienė jungiasi prie "Tvarkos ir teisingumo" frakcijos.

  Apie tai antradienį pranešė "valstiečių" lyderis Ramūnas Karbauskis.

  Naujo frakcijos nario "tvarkiečiams" prireikė po to, kai jų frakciją paliko "darbietis" Valentinas Bukauskas. Jam išėjus iš frakcijos, neliko 7 Seimo narių, o toks yra minimalus skaičius, reikalingas, norint sudaryti frakciją.

  "Esame dėkingi kolegei, kuri savanoriškai padeda išsaugoti stabilumą valstybėje ir užtikrinti, kad "Tvarka ir teisingumas" turės frakciją ir galės pilnavertiškai veikti Seimo daugumoje", — sakė Karbauskis, tačiau jis pridūrė nemanantis, kad tai praradimas, nes Širinskienė lieka koalicijoje.

  Jis taip pat kalbėjo, kad parlamentarė nekeis savo vietos plenarinių posėdžių salėje ir toliau lankysis LVŽS frakcijos posėdžiuose. Šiuo metu Teisės ir teisėtvarkos komitetui vadovaujanti Širinskienė ir toliau eis šias pareigas.

  Praėjusį penktadienį Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS), Lietuvos socialdemokratų darbo partija (LSDDP), Lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga (LLRA-KŠS) ir partija "Tvarka ir teisingumas" pasirašė koalicijos sutartį. Pagal dokumentą, Seimo Pirmininko pareigos atitenka "Darbo partijai", o Vyriausybės vadovo vietoje lieka ministras pirmininkas Saulius Skvernelis. 

  Dar šia tema

  Atbulinė pavara: "valstiečiai" pamažu atsisako minties paankstinti Seimo rinkimus
  Skvernelis įvardijo sąlygas, kurios leistų jam stoti į "valstiečių" partiją
  Tegai:
  Tvarka ir teisingumas, valstiečiai, Agnė Širinskienė

  Svarbiausios temos