05:16 2019 Liepos 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1226
 • RUB70.7370
  premjeras Saulius Skvernelis, archyvinė nuotrauka

  Skvernelis papasakojo apie ministrus, nenorinčius tęsti darbo Vyriausybėje

  © Flickr/ Valsts kanceleja/ State Chancellery
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  22 0 0

  Vyriausybės vadovas kol kas sakė nežinantis, kiek iš viso gali keistis ministrų

  VILNIUS, liepos 9 — Sputnik. Ne visi ministrai nori tęsti darbą Vyriausybėje, pareiškė premjeras Saulius Skvernelis, praneša LRT.

  Skvernelis antradienį Seime žurnalistams sakė, kad yra ministrų, svarstančių netęsti darbo Vyriausybėje. Premjeras neatskleidė, kiek ministrų svarsto apie pasitraukimą ir kas jie.

  "Yra, kurie galvoja nebetęsti darbo. Dėl įvairiausių priežasčių. Matyt, sunku, gal kitus iššūkius nori priimti. Nebuvo lengvas Vyriausybės darbas. Aš visada stengiuosi išsaugoti tuos žmones, kurie gali, mano galva, toliau sėkmingai dirbti, bet jų nuomonės yra lemiamos", — sakė Skvernelis.

  Jis kalbėjo, kad pirmiausia pats žmogus turi norėti dirbti. Anot jo, galima ieškoti argumentų, kodėl žmogus turėtų likti, bet, jo manymu, ministrai, kurie pasirinks palikti Vyriausybę, patys turi paaiškinti, kodėl priima tokį sprendimą.

  Paklaustas, ar vienas iš savo noru Vyriausybę paliekančių ministrų gali būti socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, Skvernelis juokavo, kad galima spėlioti daug, nes ministrų yra 14.

  Skvernelis kol kas sakė nežinantis, kiek iš viso gali keistis ministrų.

  Po išrinktojo prezidento Gitano Nausėdos inauguracijos Ministrų kabinetas turės grąžinti įgaliojimus ir Vyriausybė bus tvirtinama iš naujo.

  Praėjusį penktadienį Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS), Lietuvos socialdemokratų darbo partija (LSDDP), Lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga (LLRA-KŠS) ir partija "Tvarka ir teisingumas" pasirašė koalicijos sutartį. Pasirašius koalicijos sutartį paaiškėjo, kad "valstiečiai" partneriams perleidžia keturias iki šiol jų valdytas ministerijas.

  Iš pareigų teks trauktis žemės ūkio ministrui Giedriui Surpliui, nes ši ministerija perleidžiama "socialdarbiečiams", kurie jau tvirtai nutarė keisti ministrą.

  Pareigas palikti teks ir krašto apsaugos ministrui Raimundui Karobliui, nes į šią ministeriją savo atstovą deleguos "Tvarka ir teisingumas".

  Dvi ministerijas — Susisiekimo ir Vidaus reikalų — gavę Lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos atstovai dar neatskleidė, ar keis ministrus.

  Dar šia tema

  Prie "tvarkiečių" frakcijos jungiasi "valstietė" Agnė Širinskienė
  Karbauskis tikisi, kad Skvernelis nuspręs toliau vadovauti Vyriausybei
  Skvernelis svarsto galimybę stoti į "valstiečių" gretas
  Tegai:
  Vyriausybė, Saulius Skvernelis

  Svarbiausios temos