10:59 2019 Spalio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1144
 • RUB71.3066
  Premjeras Saulius Skvernelis inauguracijos metu, liepos 12 d.

  Premjeras pasveikino visus su naujo Lietuvos politinės raidos etapo pradžia

  © Photo: Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  13 0 0

  Vyriausybės vadovas pasveikino prezidentą ir palinkėjo jam visokeriopos sėkmės įgyvendinant visai valstybei ir jos piliečiams svarbius tikslus

  VILNIUS, liepos 12 — Sputnik. Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis dalyvavo iškilmingame Seimo posėdyje, skirtame Prezidento Gitano Nausėdos priesaikos priėmimo ceremonijai.

  Vyriausybės vadovas pasveikino prezidentą ir palinkėjo jam visokeriopos sėkmės įgyvendinant visai valstybei ir jos piliečiams svarbius tikslus. Jis pabrėžė, kad ne visi šalies ir jos žmonių gerovei būtini sprendimai būna lengvi, todėl būtinas atkaklumas, stiprybė ir išmintis.

  Pasak Skvernelio, prasidedančiame naujame etape neabejotinai bus labai svarbus artimųjų ir šeimos palaikymas, premjeras nuoširdžiai palinkėjo Prezidento artimiausiems žmonėms kantrybės, supratimo ir besąlygiško palaikymo.

  "Šiandien sveikinu visus Lietuvos žmones su naujo Lietuvos politinės raidos etapo pradžia. Linkiu, kad šis etapas būtų kupinas dialogo, atvirumo, bendradarbiavimo ir tikros demokratijos, kuri jungia ir vienija, o ne skiria ir skaldo. Tikriausiai nesuklysiu pasakęs, kad to mes visi šiek tiek pasiilgome", — sakė premjeras.

  Ministras pirmininkas taip pat pasveikino visus kolegas politikus ir palinkėjo nepamiršti, kodėl esame čia ir kokia yra mūsų tikroji misija — tai bendri sprendimai mūsų piliečių ir Tėvynės labui.

  "Šiandien Lietuva atverčia naują puslapį. Visi turime pagalvoti, kas jame bus parašyta. Tvirtai tikiu, kad tai bus ne tušti barniai, ne gražios kalbos iš aukštų tribūnų, o konkretūs darbai, kurių naudą ilgai jaus Lietuvos žmonės", — kalbėjo premjeras.   

  Šventinė inauguracijos ceremonija prasidėjo 11:00 Kovo 11-osios Akto salėje. 

  Respublikos Prezidento priesaiką priėmė Konstitucinio Teismo pirmininkas Dainius Žalimas. Prisiekęs Nausėda įgijo visus Respublikos Prezidento įgaliojimus penkerių metų kadencijai.

  Dar šia tema

  Vilniuje vyksta išrinktojo prezidento Nausėdos inauguracija
  Lietuva atsisveikina su Dalia Grybauskaite
  Tegai:
  Lietuva, Saulius Skvernelis

  Svarbiausios temos