18:38 2021 Balandžio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  31

  Nutarta sudaryti darbo grupę, kuri nuspręstų ir numatytų ketverių metų bendradarbiavimo priemones, skirtas planui įgyvendinti

  VILNIUS, rugpjūčio 24 — Sputnik. Lietuvos žemės ūkio ministerija ir Indijos žemės ūkio ir ūkininkų gerovės ministerija pasirašė  2019–2022 metų bendrų darbų planą, praneša Lietuvos ŽŪM spaudos tarnyba.

  Siekiant bendradarbiauti, nutarta sudaryti abiejų ministerijų atstovų darbo grupę, kuri nuspręstų ir numatytų ketverių metų bendradarbiavimo priemones, skirtas planui įgyvendinti.

  Rugpjūčio 17 dieną į Lietuvą su oficialiu trijų dienų vizitu atvyko Indijos viceprezidentas Venkaiah Naidu ir delegacija.

  Susitikimo su prezidentu Gitanu Nausėda metu buvo aptarti dvišaliai Lietuvos ir Indijos santykiai bei politinių, ekonominių ir kultūrinių ryšių stiprinimo iniciatyvos.

  Vizito metu pasirašomi 3 susitarimai dėl glaudesnio bendradarbiavimo tarp Lietuvos ir Indijos Žemės ūkio, Kultūros ir Užsienio reikalų ministerijų: bendradarbiavimo žemės ūkio ir susijusiuose sektoriuose darbo planas, kultūrinių mainų bendradarbiavimo programa ir Protokolas dėl Ekstradicijos sutarties ratifikacinių raštų pasikeitimo.

  Dar šia tema

  Gitanas Nausėda susitiko su Indijos viceprezidentu Venkaiah Naidu
  Premjeras pritaria Indijos ambasados atidarymui Lietuvoje
  Tegai:
  Lietuva, Indija

  Svarbiausios temos