22:29 2020 Gegužės 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0975
 • RUB77.7494
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  26

  Mindaugas Lingė, dirbdamas TS-LKD vykdomajame sekretoriate, konsultuos vidaus politikos ir strateginės komunikacijos klausimais

  VILNIUS, rugsėjo 10 — Sputnik. Tėvynės sąjungai-Lietuvos krikščionims demokratams (TS-LKD) ruoštis artėjantiems 2020 metų Seimo rinkimams padės buvęs prezidentų Dalios Grybauskaitės ir Valdo Adamkaus patarėjas vidaus politikos klausimais Mindaugas Lingė, praneša partija.

  Kaip pranešama, dirbdamas TS-LKD vykdomajame sekretoriate Lingė konsultuos strateginės komunikacijos bei vidaus politikos klausimais.

  "Iš arti mačiau, o ir pats dalyvavau daugelyje pastarojo dešimtmečio Lietuvos politinių procesų. Savo sukaupta patirtimi noriu prisidėti prie Lietuvos politinės sistemos stiprinimo, o tam tinkamiausią matau vieną didžiausių, įvairių išbandymų užgrūdintą, tačiau tuo pačiu naujų iššūkių nestokojančią TS-LKD partiją", — pasakė Lingė.

  Pagrindinis patarėjo tikslas — padėti partijai atsiverti platesnėms auditorijoms, tapti visiems Lietuvos žmonėms atstovaujančia politine jėga, gebančia girdėti, reaguoti ir pasiūlyti stabilumą su pažanga derinančią valstybės politiką.

  "Džiaugiamės, kad vienas iš labiausiai patyrusių Lietuvos vidaus politikos profesionalų Mindaugas Lingė sutiko savo ekspertinėmis žiniomis ir patirtimi prisidėti prie mūsų politinės bendruomenės sėkmės", — teigė TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis.

  TS-LKD pirmininkas tikisi, kad toks pavyzdys paskatins ir kitus įvairių sričių lyderius drąsiau imtis atsakomybės už valstybės valdymą bei padėti stiprinti Lietuvos politines partijas.

  Mindaugas Lingė beveik trejus metus dirbo buvusio prezidento Adamkaus vidaus politikos grupės patarėju bei dešimtmetį buvusios prezidentės Grybauskaitės komandoje skirtingose pozicijose — nuo patarėjo iki vyriausiojo patarėjo ir grupės vadovo.

  Dar šia tema

  Titovas: Lietuvoje rusakalbiai deputatai persekiojami dėl išgalvotų fobijų 
  Konservatorių monolito skilimas artėja
  Nusivylėte partijomis — įkursime jums dar vieną
  Tegai:
  Lietuva, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD), Mindaugas Lingė

  Svarbiausios temos