10:01 2019 Spalio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1173
 • RUB71.1373
  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su savo kolega iš Armėnijos Zohrabu Mnatsakanyanu

  Lietuvos užsienio reikalų ministras palaiko Armėnijos ketinimą bendradarbiauti su ES

  © Photo: Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  18 0 0

  Lietuva yra pasirengusi su Armėnija pasidalinti savo patirtimi įvairiose srityse, kuriose įgyvendino sėkmingas reformas, sakė Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius

  VILNIUS,  rugsėjo 17 — Sputnik. Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su savo kolega iš Armėnijos Zohrabu Mnatsakanyanu. Apie tai praneša URM spaudos tarnyba.

  Pokalbio metu ministrai išsakė siekį glaudžiau bendradarbiauti ir aptarė sritis, kuriose ryšių stiprinimas būtų abipusiškai naudingas.

  Глава МИД Литвы Линас Линкявичюс встретился в Вильнюсе с армянским коллегой Зограбом Мнацаканяном
  Linas Linkevičius susitiko su Zohrabu Mnatsakanyanu

  Ministrai taip pat kalbėjosi apie šalies bendradarbiavimą su Europos Sąjunga, situaciją Pietų Kaukaze ir kitas tarptautinės politikos aktualijas.

  "Esame pasirengę su Armėnija pasidalyti savo patirtimi įvairiose srityse, kuriose įgyvendinome sėkmingas reformas", — teigė ministras Linkevičius, paminėjęs Lietuvos pažangą diegiant gėrimų pakuočių užstato sistemą bei plėtojant atsinaujinančią energetiką.

  Pažymėjęs, kad Lietuva visada palaikė Armėnijos ryšių su Europa stiprinimą bei viena pirmųjų ratifikavo ES ir Armėnijos visapusiškos ir tvirtesnės partnerystės susitarimą, ministras Linkevičius išreiškė paramą Armėnijos siekiui pradėti su ES dialogą dėl vizų liberalizavimo.

  Ministras taip pat pakvietė Armėnijos atstovus atvykti į Vilniuje rengiamas tarptautines konferencijas, skirtas finansų technologijoms ir gyvybės mokslams.

  Armėnijos užsienio reikalų ministras su oficialiu vizitu lankosi Lietuvoje rugsėjo 15–17 dienomis. Jis taip pat susitiks su Seimo pirmininku Viktoru Pranckiečiu, ministru pirmininku Sauliumi Skverneliu bei ekonomikos ir inovacijų viceministru Gintaru Vilda.

  Paskutinį kartą Armėnijos užsienio reikalų ministras Lietuvoje lankėsi 2013 metais.

  Dar šia tema

  Lietuva ir Armėnija pasirašė susitarimą dėl karinio bendradarbiavimo
  Linkevičius ragina paleisti Armėnijos opozicionierius
  "Tai važiuokite", — sako Skvernelis. Gal į Armėniją, patirties įgauti?
  Tegai:
  Armėnija, Lietuva

  Svarbiausios temos