20:13 2020 Birželio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1116
 • RUB77.4378
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Brexit: kas yra "už" ir kas – "prieš" (174)
  45

  Anksčiau Jungtinė Karalystė paprašė atidėti savo pasitraukimą iš ES iki sausio 31 dienos, nes iki šiol neratifikuotas susitarimas dėl sąlygų

  VILNIUS, spalio 28 — Sputnik. ES, kurią sudaro 27 šalys, sutiko atidėti "Brexit" iki sausio 31 dienos, o dabar šis sprendimas turi būti patvirtintas raštu, pirmadienį sakė Europos Vadovų Tarybos vadovas Donaldas Tuskas. Apie tai praneša RIA Novosti.

  Anksčiau Jungtinė Karalystė paprašė atidėti savo pasitraukimą iš ES iki sausio 31 dienos, nes iki šiol neratifikuotas susitarimas dėl sąlygų.

  "ES sutarė, kad ji priims JK prašymą pratęsti "Brexit" iki 2020 metų sausio 31 dienos. Tikimasi, kad sprendimas bus oficialiai įforminamas laikantis rašytinės procedūros", — "Twitter" rašė Tuskas.

  Ankstesnę susitarimo versiją tris kartus atmetė Didžiosios Britanijos deputatai, dėl to šalies pasitraukimo iš Sąjungos terminas buvo atidėtas nuo šių metų kovo 29 dienos į spalio 31 dieną.

  Šalies pasitraukimas iš Sąjungos be susitarimo dėl šių "skyrybų" sąlygų abiem pusėms kelia rimtų ekonominių padarinių, nes šaliai nuo jos atsiskyrimo nuo ES momento jau nebebus taikomos Europos Sąjungos normos.

  Temos:
  Brexit: kas yra "už" ir kas – "prieš" (174)

  Dar šia tema

  Škotija ir Velsas prašo Tusko pratęsti "Brexit" terminus
  ES pareiškė, kad naujoji "Brexit" sutartis yra vienintelė įmanoma
  Deportacija ir krizė: kas laukia Baltijos šalių po "kietojo Brexit"
  Tegai:
  Brexit

  Svarbiausios temos