04:24 2019 Lapkričio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1058
 • RUB70.4361
  Kijevas, archyvinė nuotrauka

  "Washington Post" papasakojo apie "nevaldomą Trampo neapykantą Ukrainai"

  © Depositphotos
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  5110

  Gegužę susitikime su Baltųjų rūmų pareigūnais JAV prezidentas nesutiko su jų pasiūlymu remti naujas Ukrainos valdžios institucijas tvirtindamas, kad Kijevas "bandė jį sunaikinti"

  VILNIUS, lapkričio 3 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas nuo pat pirmųjų darbo Baltuosiuose rūmuose dienų jautė "nenumaldomą neapykantą" Ukrainai, rašo "Washington Post" su nuoroda į dabartinius ir buvusius Amerikos lyderio administracijos darbuotojus.

  Tokio požiūrio į buvusią sovietinę respubliką priežastis buvo įtarimas dėl Kijevo bendradarbiavimo su Demokratų partija ir ypač su Hilari Klinton per 2016 metų rinkimų kovą ​​prieš Trampą, kuris tuo metu buvo kandidatas į prezidentus.

  "Jis tiesiog nekentė Ukrainos", — teigė laikraščio šaltinis.

  Pažymima, kad gegužę susitikime su Baltųjų rūmų pareigūnais JAV prezidentas nesutiko su jų pasiūlymu remti naujas šios šalies valdžios institucijas tvirtindamas, kad Kijevas "bandė jį sunaikinti".

  Leidinio apklausti pareigūnai taip pat išreiškė nuomonę, kad Donaldo Trampo priešiškumas Ukrainai tikriausiai yra negrįžtamas reiškinys.

  Anksčiau demokratai pradėjo apkaltos procesą JAV prezidentui. Jie apkaltino Trampą padarius spaudimą Ukrainos vadovui Vladimirui Zelenskiui, siekdamas savo paties politiniais tikslais atlikti buvusio viceprezidento Džo Baideno ir jo šeimos veiklos tyrimą.

  Trampas išplatino pokalbio nuorašą, iš kurio galima daryti išvadą, kad jis tikrai prašė Zelenskį "ištirti" Baideno bylą. Be to, JAV prezidentas pareiškė, kad nieko neteisėto nepadarė ir tik vykdo savo pareigą kovoje su korupcija.

  Dar šia tema

  Trampas pripažino "baisiausią JAV klaidą"
  Trampas prisipažino turintis simpatiją rusams
  Trampas pakeitė gyvenamąją vietą dėl blogų politikų
  Tegai:
  Baltieji rūmai, Ukraina, JAV

  Svarbiausios temos