04:52 2020 Lapkričio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1865
 • RUB90.1119
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  61

  Greičiausiai, suteikti malonę rusų "šnipams" Lietuvos vadovą paskatino kai kurios vidinės priežastys, tačiau tai neliks nepastebėta Maskvoje, pažymėjo senatorius Olegas Morozovas

  VILNIUS, lapkričio 15 — Sputnik. Bet kokie blogi santykiai anksčiau ar vėliau pakeičiami atšilimu — tai būdinga pasaulio politikai, interviu Sputnik Lietuva pasakė Rusijos Federacijos tarybos Tarptautinių reikalų komiteto narys Olegas Morozovas.

  Penktadienį pranešta, kad Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda pasirašė dekretus, kuriais malonė suteikiama penkiems asmenims, tarp jų dviem Rusijos piliečiams — Nikolajui Filipčenkai ir Sergejui Moisejenkai. Abu 2017 metais buvo nuteisti dešimčiai metų kalėjimo, kaip teigiama, už "šnipinėjimą". Nutarime sakoma, kad nuteistieji "buvo atleisti nuo likusios bausmės".

  Rusijos senatorius pažymėjo, jog neįmanoma visą laiką konfliktuoti.

  "Matyt, yra kažkokių vidinių priežasčių, paskatinusių Lietuvos prezidentą žengti šį žingsnį, tačiau akivaizdu, kad tai yra geros valios žingsnis ir jis neliks be atsako iš Rusijos pusės. Mes manysime, kad tai ženklas, kad net tada, kai šalių santykiai nėra labai geri, gali vykti ir teigiami procesai, tarp jų — tokie", — sakė Morozovas.

  Dar šia tema

  Ekspertas: Lietuva savo šnipų manija įsigudrino aplenkti net Estiją ir Latviją
  Nausėda suteikė malonę dviem dėl "šnipinėjimo Rusijos naudai" nuteistiems vyrams
  Naryškinas: Rusija pasiruošusi analogiškai atsakyti Lietuvai dėl "šnipų"
  Tegai:
  Rusija, Lietuva, šnipinėjimas

  Svarbiausios temos