12:43 2020 Sausio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1035
 • RUB68.1692
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Jau šį antradienį prezidentas ir jo komanda išvyksta į Utenos regioną, kur susitiks su regiono merais, bendruomenėmis bei sričių atstovais

  VILNIUS, gruodžio 6 — Sputnik. Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda dirbs ne tik Vilniuje, bet ir šalies regionuose, penktadienį pranešė prezidento spaudos tarnyba.

  Prezidentas ir jo komanda antradienį, gruodžio 10 dieną, išvyksta į Utenos regioną, kur susitiks su regiono merais, bendruomenėmis bei sričių atstovais.

  Spalį vyko Regionų forumas, kuriame šalies vadovas kvietė stiprinti savivaldos ir nacionalinės valdžios dialogą, todėl šis susitikimas — tai šalies vadovo regioninės politikos tąsa.

  Prezidentas lankysis ir Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijoje, vėliau Kultūros centre bendraus su miestelio bendruomene ir mokiniais. Utenos meno mokykloje Prezidentas susitiks su Utenos regiono žiniasklaidos atstovais, aptars žiniasklaidai kylančius iššūkius ir regionui aktualius klausimus.

  Daugiau nei 20 Prezidento patarėjų iš Ekonominės ir socialinės politikos, Teisės, Aplinkos ir infrastruktūros, Nacionalinio saugumo, Švietimo, mokslo ir kultūros bei Užsienio politikos grupių turės apie dvidešimt susitikimų su įvairių sričių atstovais.

  Numatomi susitikimai dėl sveikatos priežiūros paslaugų tinklo ir paslaugų prieinamumo, susitikimai su savivaldybių administracijų direktoriais, Utenos apskrities ūkininkais, regiono savivaldos institucijų atstovais, atsakingais už viešąjį transportą ir nuotekų tinklų prijungimą prie centralizuotų tinklų.

  Patarėjai taip pat organizuoja susitikimus su verslo ir verslo asociacijų atstovais, Utenos apskrities Regionine kultūros taryba, Utenos regiono nevyriausybinėmis organizacijomis, mokyklų vadovais ir savivaldybių švietimo skyrių atstovais ir kt.

  Naujausia visuomenės nuomonės apklausa rodo, kad Lietuvos lyderio reitingas pradeda mažėti. Anksčiau turėjęs didesnį nei 80 procentų visuomenės palaikymą, valstybės vadovas pastaruoju metu prarado 10 procentinių reitingo punktų.

  Dar šia tema

  Nei draugas, nei priešas: NATO bandymai susidraugauti su Rusija
  Prezidentūroje vyko Nacionaliniai maldos pusryčiai
  Ekspertas: per 70 gyvavimo metų NATO pasiekė visišką chaosą
  Nausėda atleido du Mažeikių teisėjus
  Jis jums ne Dalia — kodėl smunka Nausėdos populiarumas
  Tegai:
  Utena, prezidentas, Gitanas Nausėda

  Svarbiausios temos