21:47 2020 Sausio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1035
 • RUB68.1692
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Skvernelis pažymėjo, kad asfaltas nesibaigia ties premjero namais, o dar kilometras tęsiasi į kitas gyvenvietes

  VILNIUS, gruodžio 11 — Sputnik. Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis trečiadieį žurnalistams pakomentavo situaciją aplink kelio prie jo namų asfaltavimą.

  Pasak premjero, šalia jo namų esančioje Upės gatvėje išasfaltuotas ne visas, o tik dalis kelio ruožo.

  "Atrodo, kad pagal informaciją šitas kelias išasfaltuotas visas. Yra 6 kilometrų kelio ruožas, išasfaltuota 1,5 kilometro. 4 kilometrų žvyrkelis yra išlikęs, todėl teiginiai, kad premjeras namo važiuoja išasfaltuotu keliu, neatitinka tikrovės", – žurnalistams sakė Skvernelis.

  Jis pažymėjo, kad asfaltas nesibaigia ties premjero namais, o dar kilometrą tęsiasi į kitas gyvenvietes.

  Paklaustas, ar susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus prašė ko nors dėl kelio prie savo namų asfaltavimo, teigė nesikišantis į šiuos procesus.

  "Galiu tik pakartoti – nesikišau į šitą procesą ir nesikišiu", – žurnalistams sakė jis.

  Upės gatvę, kur stovi Skvernelio namas, į remontuotinų sąrašą spalio pabaigoje įtraukė Vilniaus rajono savivaldybės taryba, o po kelių dienų pinigų darbams skyrė Vyriausybė. Vilniaus rajono savivaldybė pareiškė, kad sprendimas dėl gatvės remonto buvo priimtas, atsižvelgus į Vadovybės apsaugos departamento (VAD) prašymą.

  Pats ministras pirmininkas sakė nesikišantis į procesus, susijusius su šalia jo namų asfaltuojamu keliu. Pasak jo, Vilniaus savivaldybė sprendžia, kokių kelių remontui skirti lėšas.

  Buvęs susisiekimo ministras Rokas Masiulis savo ruožtu pareiškė, kad kad visiškai nerealu, jog ministerija nežinojo apie Upės gatvės asfaltavimo sprendimą.

  Dar šia tema

  Masiulis: grįšime į nomenklatūros laikus, kai naudą gauna "prieinantys prie valdžios"
  Lietuva tikisi, kad projektas "Rail Baltica" bus įgyvendintas laiku
  Tegai:
  Saulius Skvernelis

  Svarbiausios temos