17:05 2020 Rugsėjo 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1787
 • RUB89.9825
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pasveikino užsienio valstybių ir vyriausybių vadovus, taip pat tarptautinių organizacijų vadovus su šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais; Baltijos šalių, Ukrainos ir Gruzijos vadovų šiame sąraše nėra

  VILNIUS, gruodžio 30 — Sputnik. Baltijos šalių, taip pat Ukrainos ir Gruzijos prezidentai negavo Rusijos vadovo Vladimiro Putino sveikinimų su artėjančiais Naujaisiais metais.

  Tarp vadovų, kuriems Vladimiras Putinas siuntė Naujųjų metų sveikinimus, yra JAV prezidentas Donaldas Trampas, Argentinos prezidentas Alberto Fernandezas, Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas, Turkijos prezidentas Tajipas Erdoganas, Ispanijos karalius Filipas VI ir karalienė Letizia, Izraelio ministras pirmininkas Benjaminas Netanjahu, Baltarusijos vadovas Aleksandras Lukašenka, Prancūzijos prezidentas Emanuelis Makronas ir Sirijos prezidentas Bašaras al-Asadas, Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II, Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Džonsonas, Vokietijos kanclerė Angela Merkel ir kiti.

  Jis taip pat pasveikino su šv. Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais metais daugelį buvusių užsienio valstybių ir vyriausybių vadovų, taip pat politinių veikėjų.

  Estijos, Latvijos, Lietuvos, Ukrainos ir Gruzijos vadovų pavardžių Kremliaus svetainėje paskelbtame sąraše nėra.

  Rusijos Federacijos prezidento atstovas Dmitrijus Peskovas, atsakydamas į klausimą apie Rusijos Federacijos prezidento sveikinimus Ukrainos ir Gruzijos lyderiams, teigė, kad sveikinimų sąraše gali būti papildymų.

  "Ne visų lyderių pavardės yra pranešime. Jei reikės, informacija bus papildyta", — teigė Peskovas.

  Dar šia tema

  Ekspertas: Putinas buvusį Lenkijos ambasadorių įvertino emocingai, bet tinkamai
  Putinas ir Šoigu sužaidė ledo ritulį Raudonojoje aikštėje
  Putinas ir Lenkija: kas iš tikrųjų klastoja istoriją
  Tegai:
  Gruzija, Ukraina, Baltijos šalys, Vladimiras Putinas, Rusija

  Svarbiausios temos