11:12 2020 Sausio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1088
 • RUB68.6934
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Taip pat skelbiama, kad Lietuvos vyriausybė planuoja inicijuoti diskusiją dėl Ekonomikos ir Energetikos ministerijų suvienijimo iki kadencijos pabaigos

  VILNIUS, sausio 15 — Sputnik. Lietuvos ministras pirmininkas Saulius Skvernelis paskelbė, kad pristatys šalies prezidentui Gitanui Nausėdai savo patarėjo, Vilniaus miesto savivaldybės nario Luko Savicko kandidatūrą į ekonomikos ir inovacijų ministro postą, praneša "Ekspress-nedelia".

  "Apie šią kandidatūrą kalbėta su Respublikos prezidentu kaip galimą variantą. <...> Galiu įvardinti tai, kas jau ir yra įvardinta, tai yra Savickas", — kalbėjo premjeras.

  Ministras pirmininkas pridūrė, kad dar iki kadencijos pabaigos 2020 metais Lietuvos vyriausybė inicijuos diskusiją dėl Ekonomikos ir Energetikos ministerijų suvienijimo.

  Be to, paaiškėjo, kad savo poste liks Lietuvos susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius, atsidūręs skandalo centre. Anot Skvernelio, valdančioji dauguma išreiškė visišką palaikymą.

  Anksčiau Nausėda teigė, kad Narkevičius turėtų atsistatydinti, nes jo elgesys tariamai neatitinka ministerijos reikalavimų, trukdo valdininkų darbui ir kelia nepasitikėjimą piliečiais. Lietuvos vadovas pažymėjo, kad ministras prarado pasitikėjimą.

  Skelbiama, kad spalį per vizitą į Jungtinius Arabų Emyratus Narkevičius neperskaitė pranešimo, nors tai buvo planuota. Vietoj to diskusijoje dalyvavo viceministras Vladislavas Kondratovičius.

  Be to, Lietuvos opozicija pareikalavo ministro grąžinti pinigus, išleistus jo keturių dienų vizitui JAE. Paaiškėjo, kad ministro ir jo komandos vakarienė buvo apmokama ne kelionei skirtų pinigų sąskaita, o Lietuvos automobilių kelių direkcijos lėšomis.

  Tegai:
  Lietuva

  Svarbiausios temos