01:22 2020 Rugsėjo 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1670
 • RUB91.8152
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Lietuva pralenkė Latviją ir Estiją, tačiau jos rodikliai vis dar yra žemi, palyginti su kitomis šalimis. Tuo tarpu Rusija yra lyderių trejetuke

  VILNIUS, sausio 16 — Sputnik. Naujajame galingiausių šalių reitinge Lietuva užėmė 70 vietą, aplenkdama Latviją, Estiją ir Slovėniją. Tai praneša "U.S. News & World Report".

  Iš viso sąraše yra 73 šalys. Duomenys grindžiami ekonomikos, karinės galios, įtakos politinėje arenoje, lyderystės pasaulyje ir dalyvavimo tarptautinėse sąjungose įvertinimu.

  Penki reitingų lyderiai, palyginti su praėjusiais metais, išliko nepakitę. Pirmąją vietą užėmė JAV, antrąją — Rusija, trečiąją — Kinija. Taip pat į geriausiųjų penketuką pateko Vokietija ir JK.

  Lenkija, praėjusiais metais užėmusi 44 vietą iš 80, pakilo į 42 poziciją. Padėtis Baltarusijoje taip pat šiek tiek pasikeitė — per metus šalis pakilo viena vieta aukštyn ir užėmė 34-ą vietą.

  "U.S. News & World Report" — amerikiečių naujienų žurnalas. 2013 metais mėnesinė svetainės auditorija viršijo 20 milijonų unikalių lankytojų ir 120 milijonų puslapio peržiūrų.

  Dar šia tema

  Kas ketvirtas Lietuvos gyventojas negali sau leisti šildymo namuose
  Lietuva pirmauja ES pagal išlaidas transportui
  Lietuva tapo antilydere ES pagal nedarbo lygio augimą
  Tegai:
  reitingas, Rusija, Lenkija, Estija, Latvija, Lietuva

  Svarbiausios temos