09:25 2020 Vasario 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Pasak užsienio reikalų ministro, bendra nuomonė yra tokia, kad vargu ar galima tikėtis kokių nors ypatingų pokyčių

  VILNIUS, sausio 18 — Sputnik. Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius nesitiki pokyčių Rusijos užsienio politikoje po vyriausybės atsistatydinimo. Jis tai pareiškė "Sniego susitikimo" forume (neoficialiame Europos Sąjungos ir NATO politikų ir ekspertų susitikime saugumo klausimais), praneša TASS.

  Pasak ministro, bendra nuomonė yra tokia, kad vargu ar galima tikėtis ypatingų pokyčių. Jis taip pat pasiūlė susilaikyti nuo išankstinio Rusijos Federacijos ministrų kabineto pertvarkymo ir siūlomų pakeitimų įvertinimo.

  Laikinai einantis Rusijos užsienio reikalų ministro pareigas Sergejus Lavrovas spaudos konferencijoje pavadino Rusijos užsienio politiką nepriklausoma ir daugialype. Anot jo, Maskva stengiasi išsklaidyti tarptautinę įtampą ir sustiprinti teisinius ir demokratinius tarpvalstybinio bendravimo principus.

  Lietuvos užsienio reikalų ministerijos organizuojamas "Sniego susitikimas" vyko sausio 16–17 dienomis 13-ąjį kartą. Rusijos vyriausybė, vadovaujama Dmitrijaus Medvedevo, atsistatydino sausio 15 dieną, po Rusijos Federacijos prezidento pranešimo Federalinei asamblėjai.

  Dar šia tema

  Lietuva baiminasi "šoko terapijos", jei mažės ES parama šaliai
  Lietuva sureagavo į Rusijos Federacijos vyriausybės pokyčius
  Netekus ES subsidijų Lietuvai gresia ekonomikos kolapsas

  Svarbiausios temos