02:12 2020 Balandžio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.0785
 • RUB82.8075
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Deputatai paragino vyriausybę įdiegti reagavimo sistemą, pagal kurią akcininkai būtų atsakingi už padarytą žalą

  VILNIUS, sausio 18 — Sputnik. Lietuvos Seimo narys Naglis Puteikis pasiūlė nacionalizuoti bendrovę "Grigeo", apsisaugant nuo jos tyčinio bankroto.

  "Nuosavybė šventa, kol nepradedama kenkti gyventojams. Nematau jokios kitos išeities, kaip tik imtis tokių pat ryžtingų žingsnių, kurių buvo imtasi dėl "Snoro", — Seime surengtoje spaudos konferencijoje pareiškė jis.

  Profesinės sąjungos "Solidarumas" pirmininkė Kristina Krupavičienė teigė, kad įmonių baudas dažniausiai sumoka jų darbuotojai.

  Vilniuje vyko piketas prieš Grigeo
  © Sputnik/ Владислав Адамовский.

  "Jeigu įmonei tam tikros institucijos skiria baudas, tai savaime tas baudas sumoka darbuotojai. Raginame valdžią sukurti sistemą, kaip reaguoti ir elgtis tokiose situacijose. Šiandien akcininkai neatsako savo turtu už padarytą žalą", — sakė ji.

  Anksčiau "Grigeo Klaipėda" turtas buvo areštuotas. Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorės nutarimu, "Grigeo Klaipėda" buvo pritaikytas laikinas nuosavybės teisės apribojimas.

  Praeitą savaitę paaiškėjo, kad bendrovė "Grigeo Klaipėda" leido nuotekas į kanalą, vedantį į Kuršių marias. Bendrovės veiksmai padarė didelę žalą aplinkai. Teisėsaugos institucijos atlieka ikiteisminį tyrimą.

  Dar šia tema

  Bendrovė "Grigeo Klaipėda" prisiims teisinę atsakomybę už žalą aplinkai
  Nausėda rinkimų metu iš "Grigeo" gautus 4000 eurų paaukojo taršos tyrimams
  Areštuotas "Grigeo Klaipėda" turtas
  Tegai:
  Seimas, Grigeo

  Svarbiausios temos