09:37 2020 Vasario 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Anot Trampo, jis mieliau palauktų, kol baigs sudaryti prekybos susitarimą su Kinija, prieš pradėdamas dirbti su ES, tačiau kartu pasiūlė, kad susitarimas su pastarąja būtų sudarytas iki 2020 metų prezidento rinkimų

  VILNIUS, sausio 22 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas padarė prielaidą, kad prekybos susitarimas su Europos Sąjunga galėtų būti sudarytas prieš JAV prezidento rinkimus.

  Anot Trampo, jis mieliau palauktų, kol baigs sudaryti prekybos susitarimą su Kinija, prieš pradėdamas dirbti su ES, tačiau kartu pasiūlė, kad susitarimas su pastarąja būtų sudarytas iki 2020 metų prezidento rinkimų.

  "Prieš (rinkimus — Sputnik), manau, kad mes tai padarysime prieš", — per spaudos konferenciją Pasaulio ekonomikos forume Davose sakė Trampas. Spaudos konferenciją transliavo "CBS News".

  "Mes sudarysime susitarimą, tikiu, kad mums pavyks sudaryti sandorį, kitaip turėsime padaryti dar ką nors", — pridūrė Trampas.

  Be to, JAV prezidentas pažymėjo, kad bendrauti su Europos Sąjunga yra daug sunkiau nei su Kinija, o derybos dėl susitarimo bus sunkesnės daugeliu aspektų.

  Anksčiau Trampas sakė, kad Davose ketina aptarti prekybos susitarimą su Europos Komisijos pirmininke Ursula von der Leyen.

  Dar šia tema

  Parnasas teigia, kad Trampas žinojo apie jo veiklą Ukrainoje
  Žiniasklaida: Trampas ketina sugriežtinti vizų išdavimo į JAV taisykles
  Trampas Gretą Thunberg pavadino "labai pikta"
  Tegai:
  ES, Kinija, Donaldas Trampas

  Svarbiausios temos