13:46 2020 Vasario 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.0790
 • RUB68.8060
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Lietuvos Vyriausybės vadovas tikisi, kad jo pasiūlytas kandidatas bus patvirtintas, nes turi visas reikalingas kompetencijas

  VILNIUS, sausio 24 — Sputnik. Lietuvos ministras pirmininkas Saulius Skvernelis pateikė Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai Luko Savicko kandidatūrą į ekonomikos ir inovacijų ministro postą, praneša Vyriausybės spaudos tarnyba.

  "Esu tikras, kad Savickas yra tinkamas, visas šiai pozicijai reikalingas kompetencijas ir savybes turintis žmogus. Neabejoju, kad tokio ministro darbo rezultatus pajustų ir teigiamai įvertintų Lietuvos žmonės. Jokios kitos kandidatūros į šias pareigas nėra svarstomos", — pasakė Skvernelis.

  Premjeras viliasi, kad Savicko kandidatūrai bus pritarta.

  Šiuo metu kandidatas į ministrus eina premjero patarėjo ekonomikos ir strateginių pokyčių valdymo klausimais pareigas, taip pat yra Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narys. Jo kandidatūrai yra pritarusi ir koalicinė taryba.

  Savickas dirbo užsienio investicijų plėtros agentūros "Investuok Lietuvoje" Investicinės aplinkos gerinimo grupės vadovu, programos "Kurk Lietuvai" metu įgyvendino projektus šioje agentūroje bei Vyriausybės kanceliarijoje, taip pat dirbo asociacijos "Investors' Forum" politikos ir viešųjų reikalų vadovu.

  Ankstesnis ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius atsistatydino, nes gavo vietą Europos Komisijoje.

  Dar šia tema

  Mokytojos medžioklė. Už ką persekiojo ir įtraukė į VSD ataskaitą Elą Kanaitę
  Juknevičienė puolė ginti savo brolį po Sveikatos apsaugos ministerijos kritikos
  Lietuva prašo įsteigti ES civilinės saugos centrą
  Tegai:
  Gitanas Nausėda, Saulius Skvernelis, Vyriausybė, Lietuva

  Svarbiausios temos