23:57 2020 Vasario 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Pirmadienį ETPA deputatai užginčijo Rusijos delegacijos įgaliojimus, po to asamblėja turėjo paruošti pranešimą sprendimui priimti

  VILNIUS, sausio 29 — Sputnik. ETPA Stebėsenos komisija atmetė daugumą antirusiškų rezoliucijos pakeitimų dėl Rusijos delegacijos įgaliojimų pratęsimo, sakė Rusijos delegacijos vadovas, Valstybės Dūmos vicepirmininkas Piotras Tolstojus. Apie tai praneša RIA Novosti.

  Rusijos Federacijos Valstybės Dūmos pirmininko pavaduotojas Piotras Tolstojus ETPA žiemos sesijoje, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Доминик Бутен

  Pirmadienį ETPA deputatai užginčijo Rusijos delegacijos įgaliojimus. Po to asamblėja turėjo paruošti pranešimą sprendimui priimti.

  "Posėdyje Stebėsenos komisija atmetė daugumą Tinio Kokso (Tiny Kox) nutarimo pakeitimų (dėl Rusijos delegacijos įgaliojimų pratęsimo ETPA). Jie visi buvo aiškiai antirusiški ir matome, kad asamblėjoje yra dauguma, kuri vis dėlto nepasidavė provokacijai iš pakeitimų autorių — Didžiosios Britanijos ir Ukrainos — pusės", — sakė Tolstojus žurnalistams.

  Po Krymo aneksijos 2014 metais Rusijai buvo atimtos kai kurios teisės ETPA, po to Maskva sustabdė savo narystę bei įšaldė mokėjimus į organizacijos biudžetą. 2019 metų vasarą Rusijos įgaliojimai visiškai atkurti.

  Dar šia tema

  Ekspertas: ETPA nenori paleisti Rusijos, kad vėl netektų maldauti jos sugrįžti
  Višinskis ir Čeryševa ETPA kalba apie Sputnik Estija
  Višinskis ir Čeryševa pranešė ETPA apie žiniasklaidos diskriminaciją
  "Rossija segodnia" ETPA: apie žurnalistų persekiojimą, kalėjimą ir tikėjimą šia profesija
  Tegai:
  Rusija, Europos Tarybos Parlamentinė Asamblėja (ETPA)

  Svarbiausios temos