21:28 2020 Balandžio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.0791
 • RUB82.4810
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Tikimasi, kad nauja politinė jėga bus sukurta gegužę, o jos šūkiu taps frazė "Vienas už visus, visi už Lietuvą"

  VILNIUS, sausio 30 — Sputnik. Seimo deputatai Artūras Zuokas, Artūras Paulauskas ir Remigijus Žemaitaitis dalyvaus Seimo rinkimuose kaip susivienijimas "Laisvė ir teisingumas".

  Apie tai politikai pareiškė Seimo spaudos konferencijoje, kuri buvo transliuojama YouTube.

  Taip pat jie naudos šūkį "Vienas už visus, visi už Lietuvą". Ši frazė skamba panašiai kaip trijų muškietininkų — Aleksandro Diumos knygos personažų — devizas ("Vienas už visus, visi už vieną" — Sputnik).

  "Ne veltui buvo kalbama, kad trys muškietininkai susirinko", — pasakė Remigijus Žemaitaitis, kuris vadovauja partijai "Tvarka ir teisingumas".

  Tikimasi, kad nauja politinė jėga bus sukurta gegužę.

  Anksčiau Remigijus Žemaitaitis susitarė dėl politinio bendradarbiavimo su liberalios "Lietuvos laisvės sąjungos" lyderiu Artūru Zuoku ir su buvusiu Darbo partijos pirmininko pavaduotoju Artūru Paulausku, kuris vadovauja savo judėjimui.

  2020 metų spalį Lietuvoje vyks eiliniai Seimo rinkimai. 2016 metų rinkimai baigėsi netikėta "Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos" pergale — partija laimėjo 54 vietas respublikos parlamente, aplenkusi konservatorių partiją.

  Taip pat buvęs Klaipėdos miesto tarybos deputatas Viačeslavas Titovas pokalbio metu su Sputnik Lietuva korespondentu pranešė apie ketinimą sukurti naują politinę partiją. Politikas planuoja surinkti du tūkstančius steigėjų ir dalyvauti artėjančiuose Seimo rinkimuose.

  Anot Titovo, partija turės pavadinimą "Socialinio teisingumo darbo partija". Manoma, kad naujoji politinė jėga atspindės kiekvieno dirbančio žmogaus interesus, o jos veikla prisidės prie Lietuvos politinės ir teisminės sistemos tobulinimo.

  Dar šia tema

  Sudeginti "rusų raganą" Vilniuje! Užtarkite vargšę Rozovą žodžiu
  Lietuvos liberalai siūlo leisti kandidatuoti į Seimą nuo 21 metų
  Tegai:
  politikai, Seimo rinkimai, Remigijus Žemaitaitis, Artūras Zuokas, politinės partijos, Seimas, Lietuva

  Svarbiausios temos