22:44 2021 Sausio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB89.6369
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Savo pareiškime Karbauskis aiškiai pasakė, kad ketina aktyviai dalyvauti priešrinkiminėje kampanijoje

  VILNIUS, vasario 1 — Sputnik. Valdančiosios partijos Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga" (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis palieka frakcijos bei Kultūros komiteto pirmininko pareigas Seime. Šiuos savo sprendimus šeštadienį Karbauskis paaiškino noru prieš rinkimus "paklausti žmonių, ar jie nori, kad mes tęstume pradėtus darbus".

  Lietuvos Seimas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  Taigi politikas ketina imtis aktyvios priešrinkiminės veiklos. Savo naujais uždaviniais Karbauskis pasidalino asmeninėje "Facebook" paskyroje.

  "Padarėme daugybę darbų, kurie gerina žmonių gyvenimą, stiprina valstybę, bet mums priešiška propaganda kas dieną tai menkina, pereidama į patyčių stilių. Kito kelio pasiekti žmones mes neturime, tik tiesioginis bendravimas, kada galime pasidalinti visa informacija, pasidžiaugti progresu, įvertinti padarytas klaidas", — rašo Karbauskis.

  Politikas priminė, jog visus trejus metus uoliai dirbo Seime bei pabrėžė, jog "visi svarbiausieji šios Seimo kadencijos įstatymai priimti, arba parengti priėmimui".

  "Dabar galiu susitelkti į tai, kas tampa svarbiausiu uždaviniu šių rinkiminių metų laikotarpyje — paklausti žmonių, ar jie nori, kad mes tęstume pradėtus darbus, ar valdžia turi atitekti tiems, kurie visus mūsų pasiekimus nori panaikinti", — tikina Karbauskis.

  Pasak jo, 2016 metais pradėdamas darbą, aiškia nesuvokė, "kiek daug buvusios valdžios padarė žalos valstybei, tautai".

  Visa žala, pasak buvusio LVŽS frakcijos pirmininko, buvo padaryta "per tokius projektus, kaip LEO LT, Visagino atominės elektrinė, kai praskolino šalį pasiimant kreditus kelis kartus didesnėmis palūkanomis, nei buvo galima".

  "Dabar aiškiai matau, kaip tie pseudo patriotai, nesąžiningi verslininkai, biurokratai bando desperatiškai apsaugoti savo galias, įtaką, kad galėtų toliau vogti iš valstybės, skurdinti Lietuvos žmones. Man sakoma, jog mes pajudinome tokius didelius interesus, kad mus tiesiog sutraiškys", — rašo politikas.

  Kol kas ji neįvardijo, kokių konkrečiai veiksmų ketina imtis, tačiau pabrėžė, kad jo sprendimai "nėra atsitraukimas, baimė, išskaičiavimas".

  "Darau tai, kas būtina, jog po šių metų Seimo rinkimų galėtume toliau gerinti Lietuvos žmonių gyvenimą ir galutinai palaužti valstybę apiplėšusių jėgų pasipriešinimą", — užbaigia Karbauskis.

  Šį rudenį Lietuvoje vyks Seimo rinkimai. Visos politinės partijos suaktyvino savo veiklą, o valdančiąją koaliciją daugiausiai puola "Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai" (TS-LKD) ir Socialdemokratų partija.

  Praėjusį pavasarį LVŽS prezidento rinkimuose atstovavęs ministras pirmininkas Saulius Skvernelis užėmė trečią vietą.

  Dar šia tema

  Tėvynė pašaukė, bet ne visi išgirdo: Karbauskio ir Landsbergio sūnūs netarnaus armijoje
  Karbauskis sureagavo į galimą Rozovos apkaltą
  Politologas: opozicija siekia eskaluoti situaciją su Rozova
  Lietuviai išjuokė Skvernelio reakciją į neįregistruotą prekės ženklą "Tėvynės labui"
  Sudeginti "rusų raganą" Vilniuje! Užtarkite vargšę Rozovą žodžiu
  Tegai:
  Seimas, Ramūnas Karbauskis, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS)

  Svarbiausios temos