00:38 2020 Vasario 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.0800
 • RUB68.6245
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Anksčiau LVŽS lyderis pranešė, kad trauksis iš Seimo kultūros komiteto pirmininko ir frakcijos seniūno pareigų

  VILNIUS, vasario 5 — Sputnik. "Valstiečių" lyderio Ramūno Karbauskio sprendimas trauktis iš pareigų Seime artėjant parlamento rinkimams yra logiškas, mano ministras pirmininkas Saulius Skvernelis.  

  Praėjusią savaitę Karbauskis pranešė, kad trauksis iš Seimo kultūros komiteto pirmininko ir frakcijos seniūno pareigų. Politikas ketina imtis aktyvios priešrinkiminės veiklos. 

  "Aš manau, kad sprendimas argumentuotas ir yra visiškai logiškas, nes tas "administracinis" darbas Seime tiek būnant frakcijos seniūnu, tiek komiteto pirmininku užima daug laiko, o, kiek jau suprantu, partijos rinkiminė strategija bus kuo daugiau bendrauti su žmonėmis", – žurnalistams trečiadienį sakė premjeras.

  Trečiadienį Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Bronislovas Matelis registravo pataisą, pagal kurią Seimo Kultūros komitetas būtų prijungtas prie šiuo metu veikiančio Švietimo ir mokslo komiteto.

  Matelis tokį pasiūlymą argumentuoja tuo, kad valstybės kultūros politikoje jokio proveržio neįvyko, o Kultūros komitetas buvo įsteigtas tik siekiant sukurti atskirą poziciją valdančiosios daugumos lyderiui.

  Eiliniai Seimo rinkimai Lietuvoje vyks šių metų spalį.

  Visos politinės partijos suaktyvino savo veiklą, o valdančiąją koaliciją daugiausiai puola "Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai" (TS-LKD) ir Socialdemokratų partija.

  Dar šia tema

  Skvernelis pasakė, ką galvoja apie valstiečių siūlymą vesti partijos sąrašą
  Skvernelis: Lietuva nori pirkti daugiau SGD iš JAV
  Skvernelis: Rusijos dujos nekelia grėsmės, o padėjo sumažinti kainą
  Tegai:
  Seimas, Ramūnas Karbauskis, Saulius Skvernelis, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS)

  Svarbiausios temos