22:36 2020 Vasario 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Volovojus pažymėjo, kad partijos nuolat apsikeičia kandžiomis pastabomis tik todėl, kad artėja Seimo rinkimai, ir jų veiksmuose nėra nieko stebėtino

  VILNIUS, vasario 6 — Sputnik. Tarp konservatorių ir valdančiosios partijos egzistuoja sisteminis konfliktas ir abi politinės jėgos periodiškai daro pareiškimus viena kitos atžvilgiu, interviu Sputnik Lietuva pažymėjo politikos analitikas Vadimas Volovojus

  Europarlamentarė Rasa Juknevičienė didžiausia grėsme šalies nacionaliniam saugumui laiko valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderį Ramūną Karbauskį ir ministrą pirmininką Saulių Skvernelį. Politikė mano, kad "valstiečių" lyderis tariamai "palaiko Kremliaus projektus". Skvernelį ji pavadino "smulkiu sukčiumi".

  "Prieš pat Naujuosius metus, jei neklystu, Saulius Skvernelis davė interviu, kuriame teigė, kad konservatorių partija iš esmės yra antivalstybinė, nes vykdo antivalstybinę politiką ta prasme, kad būtent savo veiksmais, kai buvo valdžioje ir ne tik, jie kenkia Lietuvai kaip valstybei ir jos piliečiams. Panašų pareiškimą pateikė ponia Juknevičienė kaip ir konservatorių partijos atstovė", —  aiškino ekspertas.

  Volovojus mano, kad partijos nuolat apsikeičia kandžiomis pastabomis tik todėl, kad artėja Seimo rinkimai. Jis pareiškė, kad jų veiksmuose nėra nieko stebėtino.

  Dar šia tema

  Lietuvoje per Seimo rinkimus veiks nauja kibernetinio saugumo sistema
  Po balsavimo Seimo rinkimų kartelė liko 5 proc.
  Lietuvos Seimo rinkimuose dalyvaus "trys muškietininkai
  Tegai:
  Seimo rinkimai, rinkimai, politologas, Seimas

  Svarbiausios temos