00:17 2020 Vasario 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.0800
 • RUB68.6245
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Egidijus Vareikis pranešė, kad ketina pereiti į "kuriamą Seimo daugumos koalicijai ir vyriausybei draugišką" partiją

  VILNIUS, vasario 7 — Sputnik. Seimo narys Egidijus Vareikis penktadienį pareiškė pasitraukiantis iš "Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos" frakcijos Seime.

  Apie tai politikas pranešė savo paskyroje Facebook.

  "Bičiuliai – bendražygiai ir bendradarbiai, jau tikriausiai žinote, kad politikos aplinkybės susiklostė taip, kad palieku LVŽS frakciją. Darau tai be didelės euforijos, tačiau ir įsitikinęs, kad mano žingsnis prasmingas ir reikalingas mums visiems. Ir tai nėra vien mano asmeninis apsisprendimas", — rašo Vareikis.

  Savo poste Vareikis pažymėjo, kad dabartinis LVŽS politikos proceso pasirinkimas dėl daugelio priežasčių yra abejotinas bei rizikingas, ir jis neturi galios jį pakeisti. Todėl politikas nusprendė pereiti į naują politinę partiją.

  "Kuriame politinį projektą, kuris yra draugiškas mūsų daugumos koalicijai, draugiškas vyriausybei, siekiantis išplėsti koaliciją kiekybiškai ir pakeisti jos kokybę", — rašoma pranešime. 

  Vareikis padėkojo tiems, kurie ji suprato it tiems, kurie ne itin pasitikėjo —kritiškas požiūris politikoje labai svarbus.

  Pasitraukus  Vareikiui, "valstiečių" frakcijoje liks 48 parlamentarai. Praėjusią savaitę "valstiečių" lyderis Ramūnas Karbauskis pranešė, kad trauksis iš Seimo kultūros komiteto pirmininko ir frakcijos seniūno pareigų. Politikas ketina imtis aktyvios priešrinkiminės veiklos. 

  Eiliniai Seimo rinkimai Lietuvoje vyks šių metų spalį.

  Dar šia tema

  Rinkimai artėja — kodėl skęsta "valstiečiai" ir kyla konservatoriai?
  Skvernelis pasakė, ką galvoja apie valstiečių siūlymą vesti partijos sąrašą
  Tegai:
  valstiečiai, Seimas

  Svarbiausios temos