20:58 2020 Vasario 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0840
 • RUB70.7943
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Europarlamentarė taip pat pasiskundė, kad pamatyti miestą praktiškai nėra laiko, nes iš buto tenka išeiti anksti ryte ir grįžti vėlai vakare

  VILNIUS, vasario 12 — Sputnik. Europarlamentarė Rasa Juknevičienė papasakojo, jog buto nuoma Briuselyje kainuoja 1,1 tūkst. eurų per mėnesį.

  Anot jos, nieks jokių bendrabučių neduoda, pasirenki pats, kur gyventi.

  "Strasbūre taip pat reikia pasirinkti, kur gyvensi nuo pirmadienio iki ketvirtadienio kartą per mėnesį. Čia yra didelė trumpos butų nuomos pasiūla. Kol kas vis kitame, bet vienas [butas] patikęs senojoje miesto dalyje ir labai nebrangus, ko gero, bus geriausias", — rašė savo Facebook paskyroje Juknevičienė.

  Europarlamentarė papasakojo, kaip vyksta šios kelionės. Anot jos, kelionė iš Briuselio į Strasbūrą traukiniu trunka 3,5 valandos. Juknevičienė pažymėjo, kad pasižvalgyti po Prancūzijos miestą praktiškai nėra laiko. Kaip ir Briuselyje, tenka išeiti iš buto anksti ir grįžti vėlai.

  Be to, politikė pažymėjo, kad dabar plenariniame posėdyje Strasbūre ji sėdi kitoje vietoje. Juknevičienė teigė tapusi "visiška centriste, pasistūmėjau stipriai iš salės pakraščio". Anot jos, jei iki šiol kaimynai buvo "labiau dešinesni ", sėdėjo netoli "Brexit" partijos, dabar ji "girdės Europos liberalų replikas".

  Juknevičienė europarlamentare išrinkta praėjusių metų gegužę.

  Liepos 1 dieną jos Seimo narės įgaliojimai buvo panaikinti.

  Dar šia tema

  Juknevičienė puolė ginti savo brolį po Sveikatos apsaugos ministerijos kritikos
  Juknevičienė didžiausia grėsme Lietuvos saugumui laiko Karbauskį ir Skvernelį
  Tegai:
  Lietuva, europarlamentaras, Rasa Juknevičienė

  Svarbiausios temos