02:37 2020 Balandžio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.0785
 • RUB82.8075
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Ministras pirmininkas atostogauja nuo penktadienio, nes pasiėmęs tėvadienį, visą atostogų laikotarpį Skvernelį pavaduos energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas

  VILNIUS, vasario 17 — Sputnik. Lietuvos ministras pirmininkas Saulius Skvernelis nuo pirmadienio atostogauja. Tai patvirtina prezidento Gitano Nausėdos vasario 6 dieną pasirašytas dekretas.

  Atostogos suteiktos nuo šiandienos, vasario 17 dienos, ir tęsis iki vasario 27-osios. Be to, ministras pirmininkas jau nedirbo vasario 14 dieną, nes buvo pasiėmęs tėvadienį.

  Skvernelį nuo penktadienio pavaduoja energetikos ministras, laikinai einantis ekonomikos ir inovacijų ministro pareigas, Žygimantas Vaičiūnas.

  Praeitą trečiadienį premjeras sakė, kas praleis atostogas kartu su šeima.

  "Atostogausiu ten, kur manau, kad reikalinga atostogauti: tiek šalies viduje, tiek ne šalies viduje. Ir, be abejo, yra svarbiausias laikas — praleisti atostogas su šeima", — praėjusį trečiadienį žurnalistams sakė Vyriausybės vadovas.

  Be to, Skvernelis patvirtino, kad jo žmona, nors dirba naujoje darbovietėje, praleis atostogas kartu su juo, nes pasiėmė nemokamų atostogų.

  Tegai:
  atostogos, Saulius Skvernelis

  Svarbiausios temos