17:08 2020 Kovo 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.0977
 • RUB86.3819
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Ukrainos užsienio reikalų ministro teigimu, jei Rusija užpuls Baltarusiją, pastaroji turės du variantus — išlikti rami ir pralaimėti arba nedelsdama pradėti kariauti

  VILNIUS, vasario 18 — Sputnik. Jei baltarusiai norės išlikti nepriklausomi, tada jų lauks karas su Rusija, panašus į tą, kas vyksta Ukrainoje, mano Ukrainos užsienio reikalų ministras Vadimas Pristaika.

  "Baltarusijos laukia sunkus laikas. Prieš porą metų kalbėjau su keliais Baltarusijos žurnalistais ir kai aš jiems pasakiau, kad jei jie norės išlikti nepriklausomi, jų lauks panašus karas su Rusija, panašūs sunkumai ir panašios kančios, jie netikėjo manimi. Dabar, galbūt, jie abejoja mažiau", — pasakė Pristaika interviu Prahos savaitraščiui "Respekt", jis buvo paskelbtas naujausiame numeryje, kuris buvo išleistas pirmadienį.

  Kartu Pristaika tikisi, kad jo prognozės klaidingos.

  Žurnalistai paklausė Pristaikos, ar jis apie tai sakė Baltarusijos prezidentui Aleksandrui Lukašenkai.

  "Žinoma. Jis pats keletą kartų aiškiai leido suprasti, kad Baltarusijos kariuomenė kariaus. O mūsų patarimas yra tas, kad jei Rusija jus užpuls, jums lieka dvi galimybės. Su užsienio partnerių pagalba būti protingiems ir ramiems — ir pralaimėti. Arba nedelsiant pradėti kariauti, — atsakė Pristaika.

  Dar šia tema

  Dūma atskleidė, kada bus įvesta bendra Rusijos ir Baltarusijos valiuta
  Tegai:
  Ukrainos URM, karas, Ukraina, Baltarusija, Rusija

  Svarbiausios temos