03:21 2020 Liepos 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1224
 • RUB80.2153
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Gali būti, kad Lietuvos policijos veiksmai susiję su naujos politinės jėgos — Socialinio teisingumo partijos, kuriai priklauso politikė, sukūrimu, mano buvęs Klaipėdos miesto tarybos deputatas Viačeslavas Titovas

  VILNIUS, kovo 3 — Sputnik. Policija išvežė Klaipėdos miesto tarybos narę Elą Andrejevą, tačiau nėra informacijos, kokiu pagrindu ji sulaikyta ir kuo kaltinama, sakė interviu Sputnik Lietuva buvęs Klaipėdos miesto tarybos deputatas Viačeslavas Titovas.

  "Kada išleis — taip pat nėra jokios informacijos. Laukti kažkokių pranešimų iš policijos ar prokuratūros. <...> Tik galiu manyti, kad tęsiasi politinis persekiojimas. Galbūt tai susiję su mūsų jėga — politinės Socialinio teisingumo partijos įkūrimu. Mano atžvilgiu, teismą surengė, darė iš manęs nusikaltėlį, Algirdą Paleckį jau beveik pusantrų metų laiko neaišku už ką, pasityčiojimas, dabar — Ela Vladimirovna Andrejeva", — sakė jis.

  Klaipėdoje sulaikyta Klaipėdos miesto tarybos narė Ela Andrejeva. Anot Titovo, antradienį, 07:00, dvi moterys ir trys vyrai atvyko į Andrejevos butą ir atliko kratas. Andrejevos mama sakė, kad nežinomi žmonės išvežė jos dukrą. 

  Be to, jie išnešė kompiuterį, visus telefonus, kažkokius popierius ir keturis pakelius cigarečių.

  Taip pat skaitykite:

  Dar šia tema

  Neabejingų lietuvių dėka Titovas surinko pinigų baudai sumokėti
  Titovas: Nėra blogai, kad Seime manęs bijo
  Titovas paskelbė, kad Lietuvoje kuria naują partiją
  Tegai:
  politika, Lietuva, Viačeslavas Titovas

  Svarbiausios temos