20:24 2020 Liepos 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1414
 • RUB81.1888
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  "Valstiečių" lyderis Karbauskis atsakė į žurnalistų klausimus apie būsimų rinkimų kandidatų sąrašą

  VILNIUS, kovo 10 — Sputnik. "Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos" (LVŽS) lyderis Ramūnas Karbauskis su žurnalistais pasidalino ministro pirmininko Sauliaus Skvernelio planais, susijusiais su Seimo rinkimais.

  Politikas teigė, kad premjeras jam pasakė, ar vesti LVŽS kandidatų į Seimą sąrašą parlamento rinkimuose.

  "Taip, man pasakė", — patvirtino Karbauskis.

  Tačiau jis neatskleidė, koks buvo Skvernelio atsakymas. Kartu Karbauskis pridūrė, kad jam visada džiugu bendradarbiauti su ministru pirmininku.

  Eiliniai Seimo rinkimai vyks šį rudenį. Skvernelis kartu su "valstiečių" partija dalyvavo Lietuvos prezidento rinkimuose, tačiau nepateko į antrąjį turą.

  Anksčiau Karbauskis teigė, kad trauksis iš "valstiečių" frakcijos seniūno ir Kultūros komiteto pirmininko pareigų. Jis teigė siūlysiantis S. Skverneliui vesti LVŽS kandidatų į Seimą sąrašą parlamento rinkimuose. Tačiau tikslaus atsakymo jis nepateikė. Be to, ministras pirmininkas pabrėžė, kad jei nuspręs tęsti politinę karjerą, jis tai darys kartu su LVŽS.

  Sprendimas turėjo būti paskelbtas po "valstiečių" tarybos posėdžio kovo 6 dieną. Tačiau posėdis buvo atšauktas dėl Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų dėl masinių renginių, susijusių su koronaviruso plitimo rizika. Nauja data bus paskelbta vėliau.

  Taip pat skaitykite:

  Dar šia tema

  Šimonytė sutiko vesti TS-LKD sąrašą Seimo rinkimuose
  Butkevičius ketina kandidatuoti į Seimo rinkimus
  Ingrida Šimonytė sutiko vesti konservatorius į Seimo rinkimus. Ar tai jiems padės?
  Tegai:
  Seimo rinkimai, Saulius Skvernelis, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS), Ramūnas Karbauskis

  Svarbiausios temos